Tagi
Spis aktualności
PGNiG Kontakt
W PGNiG usterki można zgłaszać przez formularz na stronie internetowej, pomoc techniczna jest dostępna pod numerem głównej infolinii oraz numerami pomocniczymi. Pomoc uzyskamy w placówkach stacjonarnych, choć to akurat najmniej wygodny sposób, chyba, że ktoś lubi bezpośredni kontakt. Konsultanci infolinii, albo sami udzielają prostych wskazówek, albo przekazują sprawę do działu technicznego.

Od 18 lutego rachunki za gaz…
Jak zapowiada największy w Polsce sprzedawca gazu -PGNiG Obrót Detaliczny- od 18 lutego będzie obowiązywać nowa taryfa gazowa dla odbiorców indywidualnych.

10 tys. klientów wybrało ofertę PGNiG „PiG”
W 100 dni Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo pozyskało 10 tys. nowych klientów. To efekt programu „Prąd i Gaz” (PiG). Dzięki tej ofercie łączonej odbiorcy mogą zaoszczędzić do 170 zł.

PGNiG chce zdobyć rynek energii
PGNiG oprócz gazu sprzedaje także energię elektryczną. Prąd w ofercie spółki dla klientów biznesowych pojawił się dwa lata temu. Od początku września br. gaz od PGNiG w pakiecie z prądem mogą zakupić także gospodarstwa domowe.

Tańszy gaz dla Powstańców od PGNiG
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo chcę wprowadzić niższe opłaty za gaz uczestnikom Powstania Warszawskiego. Rachunki dla tych odbiorców mają być niższe o nawet 900 zł rocznie – informuje PAP.

1
2
Porównaj ceny energii elektrycznej
dla domu:

Noc: 30%
Dzień: 70%

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7