Wywiady
Spis aktualności
Paweł Owczarski, Polski Prąd: Obsługujemy już ponad 5000 klientów
Polski Prąd, choć istnieje od blisko dwóch lat zyskał zaufanie wielu klientów. W czym tkwi sukces? O modelu działania, ofercie Gwarantowane 10% taniej oraz innych propozycjach sprzedawcy rozmawiamy z Pawłem Owczarskim, Prezesem Zarządu Polski Prąd S.A.

Elektrix: ceny energii pójdą w górę
O sukcesie firmy Elektrix Sp. z o.o., prognozach cen prądu, dynamicznie rozwijającym się rynku gazu oraz planach rozwoju na rok 2015 tego niezależnego sprzedawcy prądu i gazu rozmawiamy z Michałem Wilamowskim, Dyrektorem Wykonawczym Elektrix Sp. z o.o.

Plus: rachunek za prąd prosty jak za telefon. Wywiad z Robertem Rutowiczem
O tym, dlaczego Plus zdecydował się sprzedawać energię elektryczną, o ofercie dla gospodarstw domowych: „Energia bez prognoz”, „Energia na abonament” i propozycji Plusa dla biznesu rozmawiamy z Robertem Rutowiczem, Dyrektorem Departamentu Obrotu Energią Elektryczną i Gazem w Polkomtel.

5 pytań do GDF SUEZ. Wywiad z Przemysławem Chrycem
Ruszamy z cyklem wywiadów z przedstawicielami firm energetycznych. Dziś rozmowa z Przemysławem Chrycem, Dyrektorem Marketingu i Sprzedaży GDF SUEZ Energia Polska S.A.

5 pytań do RWE Polska. Wywiad z Stefanem Doroszewskim
Dziś w ramach cyklu wywiadów „5 pytań do…” prezentujemy rozmowę z przedstawicielem RWE, jednej z pięciu największych firm energetycznych na kontynencie europejskim. O korzyściach wyboru oferty RWE dla firm, produkcie „Zakupy w transzach” opowiada Stefan Doroszewski, Menedżer Marketing Klienci Biznesowi RWE Polska.

5 pytań do DUON. Wywiad z Maciejem Kościńskim
Wkrótce po raz kolejny mam nadzieję zaskoczymy rynek pokazując jak można powiązać zamawianie jedzenia na telefon z niższymi rachunkami za prąd – mówi Maciej Kościński, Dyrektor Departamentu Marketingu DUON, jednego z najszybciej rozwijających się sprzedawców energii w Polsce.

1
2
Porównaj ceny energii elektrycznej
dla domu:

Noc: 30%
Dzień: 70%

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7