Informacje o PGNiG Gdańsk – Biuro Obsługi Klienta

Start Lista sprzedawców PGNiG Gdańsk – Biuro Obsługi Klienta

PGNiG Gdańsk – Biuro Obsługi Klienta

PGNiG Gdańsk to jeden z oddziałów polskiego przedsiębiorstwo, które stanowi część spółki PKN Orlen. Spółka zajmuje się poszukiwaniem, wydobyciem, a także importem gazu ziemnego. Przedsiębiorstwo działa jako dystrybutor i sprzedawca paliw gazowych, płynnych. Produkuje ciepło i energię elektryczną.

W Gdańsku oddział firmy można znaleźć pod adresem: Wałowa 41/43. Jest to punkt sprzedaży. Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytania związane z kupnem i sprzedażą energii elektrycznej, tutaj je znajdziesz. W firmie obsłuży Cię wyspecjalizowany personel, który udzieli Ci odpowiedzi na wszystkie pytania.

Oczywiście kontakt z placówką możesz nawiązać również drogą mailową, albo telefoniczną. Musisz jednak wiedzieć, że nie wszystkie sprawy zrealizujesz on-line. Niektóre z nich wymagają obecności bezpośrednio w placówce.

Na miejscu wykonasz aktywację usługi pre-paid, ale również aktywację usługi rozliczenia rzeczywistego. Jeżeli jednak nie masz czasu, aby zjawić się w banku, możesz się z nim skontaktować telefonicznie. To bardzo proste rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz wiele czasu.

 

PGNiG Gdańsk kontakt

22 515-15-15

Pod tym numerem skontaktujesz się z pracownikami Biura Obsługi Klienta, którzy udzielą Ci najważniejszych informacji.

PGNiG BOK Gdańsk

PGNiG SA Region Północny – Biuro Obsługi Klienta Gdańsk

Usługi gazowo-instalacyjne

Adres: ul. Wałowa 41/43, 80-858 Gdańsk 

Godziny otwarcia Biura Obsługi Klienta PGNiG

Poniedziałek 08:00 – 17:00

Wtorek 08:00 – 17:00

Środa 08:00 – 17:00

Czwartek 08:00 – 17:00

Piątek 08:00 – 17:00

Sobota Zamknięte

Niedziela Zamknięte

 

PGNiG Gdańsk telefon

22 515 15 15

 

W 2018 roku dokonano modernizacji Biura Obsługi Klienta PGNiG w Gdańsku. Polska dąży do gazyfikacji kraju. W wyniku tego przeprowadzono szereg zmian, które mają na celu usprawnić i poprawić komfort obsługi klientów w placówkach. 

Jednak musisz wiedzieć, że w BOK PGNiG Gdańsk nie zrealizujesz formalności, które dotyczą dystrybucji gazu ziemnego. Aby uzyskać informacje na temat przyłączenia do sieci gazowej, odczytu licznika lub dostaw gazu, firma podała informację, że należy wypełnić formularz kontaktowy. Zgodnie z nim konsultanci odezwą się do Ciebie. 

 

 

 

ADRES SPRZEDAWCY


Kontakt z Nami
kontakt
 
+48 616 350 233
lub (29) 757 50 50
Dla domu dom
Porównaj oferty na fotowoltaikę i oszczędzaj nawet 40%
firma Dla firmy

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Z nami sprzedawcę energii zmieniło
0 7 3 1