Poradniki

Spis aktualności
Wybuch gazu – sprawdź jak się przed nim zabezpieczyć!
Wybuch gazu to zagrożenie, które dotyczy niemal każdego z nas. Do tragedii najczęściej dochodzi poprzez przestarzałe urządzenia oraz nieszczelne instalacje. Jak do zera zminimalizować ryzyko wybuchu gazu?

Pogotowie gazowe, czyli kiedy zadzwonić pod numer 992
Wyczuwasz ulatniający się gaz, masz przypuszczenia że instalacja gazowa jest uszkodzona albo zauważyłeś gwałtowny spadek ciśnienia gazu? Zadzwoń na Pogotowie.

Umowa na gaz – co powinna zawierać?
Podpisujesz umowę z przedsiębiorstwem gazowym na sprzedaż gazu, świadczenie usługi dystrybucji gazu, o przyłączenie do sieci czy umowę kompleksową? Sprawdź co powinno się w nich znaleźć.

Jak płacić mniej za gaz?
Mniejsze rachunki za gaz może płacić zarówno kilkuosobowa rodzina, jak i przedsiębiorstwo. Wystarczy zmienić sprzedawcę gazu. Jak porównać oferty i wybrać tą, która da nam największe oszczędności?

Zmiana sprzedawcy gazu – co warto wiedzieć?
Nie wszyscy jeszcze wiedzą, że mogą zmienić sprzedawcę gazu. Z tego prawa mogą skorzystać zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi. Jak wygląda przejście do nowego sprzedawcy? Jaką ofertę wybrać?

Ebok gazownia – co to jest? Jak się zarejestrować i zalogować?
Sprzedawcy gazu coraz chętniej udostępniają portal Klienta nazywany często także e-BOK, czyli elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. Co można za jego pomocą załatwić?

Piec jednofunkcyjny czy dwufunkcyjny?
Obydwa kotły służą do ogrzewania pomieszczeń i wody użytkowej. Jaka jest różnica pomiędzy tymi kotłami?

5 kroków do mniejszych rachunków za gaz w firmie
Prowadzisz firmę i szukasz pomysłów na obniżenie faktur za gaz? Zacznij od zmiany sprzedawcy. Z tej możliwości korzysta coraz więcej odbiorców.

Kalkulator cen gazu, czyli który sprzedawca oferuje najtańszy gaz?
W Internecie dostępne są dwa narzędzia o tej nazwie. Za pomocą jednego obliczymy szacunkowe zużycie gazu, a drugiego znajdziemy najtańszego sprzedawcę gazu. My skupimy się na kalkulatorze cen gazu.

Piec gazowy czy węglowy? Który lepszy?
W okresie zimowym koszty ogrzewania pochłaniają nawet 50% budżetu domowego. Częstym dylematem właścicieli domów jest wybór pomiędzy piecem węglowym a gazowym.

Jak porównywać ceny gazu? Ile można zaoszczędzić zmieniając sprzedawcę?
Zanim wybierzemy nowego sprzedawcę gazu powinniśmy dokładnie prześledzić gazowe oferty. Oczywiście szczególną uwagę przykuwają ceny gazu. Jak je porównać? Na jakie realne oszczędności możemy liczyć?

5 sposobów na oszczędzanie gazu w firmie
Obniżenie zużycia gazu jest możliwe nie tylko w dużym zakładzie przemysłowym, ale i także w małym czy średnim przedsiębiorstwie. Jak to zrobić bez utraty jakości produkcji czy komfortu pracy?

1
2
Porównaj ceny gazu
dla domu:
22200 kWh/rok 2000 m3/rok

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Z nami sprzedawcę energii zmieniło
0 7 3 1