Gaz
Start Gaz Gaspol - Gaz dla firm
Artykuł

Gaspol - Gaz dla firm

Gaspol, jeden z alternatywnych sprzedawców gazu, specjalnie dla użytkowników portalu EnergiaDirect.pl przygotował atrakcyjną ofertę na gaz ziemny w taryfach W-3 i W-4.

 

Dla kogo specjalna oferta Gaspolu?

Z specjalnej oferty Gaspolu mogą skorzystać odbiorcy biznesowi, którzy kupują paliwo gazowe w taryfach W-3 oraz W-4 i dokonają zgłoszenia po ofertę przez stronę energiadirect.pl/gaz.

 

Zgłoś się po specjalną ofertę na gaz

Gwarancja stałej ceny gazu

Cena gazu ziemnego (bez akcyzy) w specjalnej ofercie dla użytkowników portalu EnergiaDirect.pl wynosi 0,0925 zł za 1 kWh. Gaspol gwarantuje, że stawka na nie ulegnie zmianie do końca grudnia 2019 roku. Z kolei do końca grudnia 2018 roku sprzedawca nie będzie pobierać opłaty abonamentowej. Od 2019 roku opłata ta będzie wynosić zaledwie 4 zł miesięcznie.

Co zyskasz, jeśli wybierzesz ofertę Gaspol przez enegiadirect/gaz?

  • Atrakcyjną cenę za gaz
  • Gwarancję stałej ceny do końca 2019 roku
  • Brak opłaty handlowej do końca 2018 roku

 

Zgłoś się po specjalną ofertę na gaz

 

GASPOL jest firmą multienergetyczną dostarczającą rozwiązania energetyczne na bazie: gazu płynnego (LPG), skroplonego gazu ziemnego (LNG), gazu ziemnego z sieci, system hybrydowych, procesów kogeneracji (produkcji ciepła io prądu w skojarzeniu), energii elektrycznej i energii odnawialnej (słonecznej i georermalnej).
GASPOL wprowadza na polski rynek innowacyjne rozwiązania energetyczne - systemy, technologie i urządzenia, dzięki którym klienci lepiej zarządzają zużyciem energii i w efekcie, płacą za nią mniej.

 

Średnia ocena
 
 
 
 
 

Dziękujemy za oddanie głosu


Zobacz też inne wpisy

Na co uważać zmieniając sprzedawcę gazu?
20 Listopad 2017
Na co uważać zmieniając sprzedawcę gazu?
W ostatnich latach rynek błękitnego paliwa rozwija się bardzo prężnie. Widać to także w raportach URE dot. zmian sprzedawcy gazu. Przenosząc rachunki...
Czytaj dalej
Ebok gazownia – co to jest? Jak się zarejestrować i zalogować?
28 Grudzień 2017
Ebok gazownia – co to jest? Jak się zarejestrować i zalogować?
Sprzedawcy gazu coraz chętniej udostępniają portal Klienta nazywany często także e-BOK, czyli elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. Co można za jego po...
Czytaj dalej
Dla domu dom
Płać za gaz jak najmniej. Porównaj ceny.
firma Dla firmy

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Z nami sprzedawcę energii zmieniło
0 7 3 1