Gaz
Start Gaz Gaspol - Gaz dla firm
Artykuł

Gaspol - Gaz dla firm

Gaspol, jeden z alternatywnych sprzedawców gazu, specjalnie dla użytkowników portalu EnergiaDirect.pl przygotował atrakcyjną ofertę na gaz ziemny w taryfach W-3 i W-4.

Dla kogo specjalna oferta Gaspolu?

Z specjalnej oferty Gaspolu mogą skorzystać odbiorcy biznesowi, którzy kupują paliwo gazowe w taryfach W-3 oraz W-4 i dokonają zgłoszenia po ofertę przez stronę energiadirect.pl/gaz.

Zgłoś się po specjalną ofertę na gaz

Gwarancja stałej ceny gazu

Cena gazu ziemnego (bez akcyzy) w specjalnej ofercie dla użytkowników portalu EnergiaDirect.pl wynosi 0,0925 zł za 1 kWh. Gaspol gwarantuje, że stawka na nie ulegnie zmianie do końca grudnia 2019 roku. Z kolei do końca grudnia 2018 roku sprzedawca nie będzie pobierać opłaty abonamentowej. Od 2019 roku opłata ta będzie wynosić zaledwie 4 zł miesięcznie.

Co zyskasz, jeśli wybierzesz ofertę Gaspol przez enegiadirect/gaz?

  • Atrakcyjną cenę za gaz
  • Gwarancję stałej ceny do końca 2019 roku
  • Brak opłaty handlowej do końca 2018 roku

Zgłoś się po specjalną ofertę na gaz

GASPOL jest firmą multienergetyczną dostarczającą rozwiązania energetyczne na bazie: gazu płynnego (LPG), skroplonego gazu ziemnego (LNG), gazu ziemnego z sieci, system hybrydowych, procesów kogeneracji (produkcji ciepła io prądu w skojarzeniu), energii elektrycznej i energii odnawialnej (słonecznej i georermalnej).
GASPOL wprowadza na polski rynek innowacyjne rozwiązania energetyczne - systemy, technologie i urządzenia, dzięki którym klienci lepiej zarządzają zużyciem energii i w efekcie, płacą za nią mniej.

Średnia ocena
 
 
 
 
 

Dziękujemy za oddanie głosu


Zobacz też inne wpisy

Ebok gazownia – co to jest? Jak się zarejestrować i zalogować?
28 Grudzień 2017
Sprzedawcy gazu coraz chętniej udostępniają portal Klienta nazywany często także e-BOK, czyli elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. Co można za jego po...
Na co uważać zmieniając sprzedawcę gazu?
20 Listopad 2017
W ostatnich latach rynek błękitnego paliwa rozwija się bardzo prężnie. Widać to także w raportach URE dot. zmian sprzedawcy gazu. Przenosząc rachunki...
Dla domu dom
Płać za gaz jak najmniej. Porównaj ceny.
firma Dla firmy

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Z nami sprzedawcę energii zmieniło
0 7 3 1