Aktualności
Start Aktualności Expopower: energetyczna burza spotkań
Artykuł

Expopower: energetyczna burza spotkań

Energetyka,elektrotechnika, oświetlenie, maszyny i urządzenia elektryczne, przewody i łączniki, sterowanie i kontrola, akcesoria układów automatyki, instalacje odgromowe oraz budownictwo energetyczne, ochrona środowiska w energetyce - to zakres ekspozycji targów Expopower, które odbędą się w dniach 26-28 maja 2015 r. w Poznaniu. Program wydarzeń zapowiada się równie ciekawie. Wezmą w nich udział najważniejsi specjaliści z Polski oraz zagranicy.

Znane marki z branży energetycznej już niedługo zagoszczą w Poznaniu. Warto wspomnieć choćby o ZPUE, ABB, Schneider, Elektrobudowa, Mikronika, ENEA, ENERGA, TAURON, PGE, RWE.

Wszystko za sprawą odbywających się w stolicy Wielkopolski Międzynarodowych Targów Energetyki Expopower oraz wydarzeń im towarzyszącym: Międzynarodowego Kongresu Naukowo-Przemysłowego Energia.21 (www.energy21.pl), wystawy i forum InnoPower – innowacje w energetyce (www.innopower.pl) oraz cyklicznych konferencji i seminariów z udziałem ekspertów, naukowców i praktyków z liczących się na rynku firm oraz instytucji branżowych.

Energia wiedzy na targach

Warto zapoznać się z programem i wiedzieć jaką dawką wiedzy będzie można doładować się w Poznaniu. Wydarzenia dedykowane są m.in. elektroinstalatorom, hurtownikom elektrotechnicznym, architektom i projektantom.

Wtorek 26.05.2015

 • VI Konferencja Naukowo Techniczna "Energooszczędność w oświetleniu " - TECHNIKA ŚWIETLNA 2015. W konferencji wezmą udział przedstawiciele firm Osram, Philips, Schroeder, Krulen oraz kadra naukowa Politechniki Poznańskiej.
  >> zobacz program
 • Warsztaty INNOPOWER "Pomysł - pieniądz - rynek". Dyskusje będą skupiać się wokół tematu innowacji dla energetyki (m.in. nadprzewodnictwo w energetyce, grafen, magazynowanie energii, technologie mobilne). Gośćmi specjalnymi InnoPower będą m.in. Giovanni De Santi, Jean-Arnold Vinois oraz John Sinner.
  >> zobacz program
 • Międzynarodowy Kongres Naukowo-Przemysłowy Energia@21: Innowacyjne Przedsiębiorstwo Energetyczne. Debaty poruszą m.in. tematy - multienergetyki, zrównoważonego rozwoju, efektywności energetycznej, smart metering i smart grids, czy też jaki jest i czego oczekuje konsument XXI wieku. Wydarzenie współorganizowane jest z PKEE i ma wsparcie polskich grup energetycznych (Enea S.A., Energa S.A., Tauron S.A, PGE S.A., RWE). Udział w Kongresie zapowiedzieli m.in. Giovanni De Santi, Jean-Arnold Vinois oraz John Sinner. >> zobacz program
 • V Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Elektroinstalacyjnego pt.: "Nowe technologie inteligentnych sieci energetycznych – Smart Grids".

Środa 27.05.2015

 • XII Konferencja Naukowo-techniczna "Instalacje elektryczne niskiego, średniego i wysokiego napięcia" - Elektroenergetyczne stacje i rozdzielnice średniego napięcia. Do udziału w dyskusji zostali zaproszeni praktycy i eksperci z ABB, Elektrobudowa, Elektromontaż Poznań, ZPUE Holding, Elektrometal Energetyka oraz Politechniki Wrocławskiej.
 • Forum INNOPOWER "Innowacje dla energetyki"
 • Międzynarodowy Kongres Naukowo-Przemysłowy Energia@21: Innowacyjne Przedsiębiorstwo Energetyczne

Czwartek 28.05.2015

 • Seminarium OSD
 • Forum INNOPOWER "Innowacje dla energetyki"
 • Akademia z Energią Innopower
 • Międzynarodowy Dzień Elektryki 2015
 • Konferencja SEP "Ochrona przeciwprzepięciowa"

Konferencje (oprócz Kongresu Energia21) i wejście na targi Expopower są bezpłatne. Więcej informacji na www.expopower.pl

EnergiaDirect.pl została Partnerem Medialnym tego wydarzenia.

Średnia ocena
 
 
 
 
 

Dziękujemy za oddanie głosu


Porównaj oferty instalacji fotowoltaicznych
dla domu:
na dachu
na gruncie
płaski
15o
35o - wzorcowy
powyżej 35o
dachówka
blacha
papa
Najlepsze oferty energii elektrycznej
artykuły
Archiwum
Sprawdź zużycie energii dla urządzeń
łazienka
Łazienka
salon
Salon
warsztat
Warsztat
biuro
Biuro
ogród
Ogród
kuchnia
Kuchnia

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7