Sprzedawcy energii elektrycznej

Lista sprzedawców

Sprzedawcy energii elektrycznej - najlepsza trójka

1
 

Lumi to nowa marka Grupy Kapitałowej PGE, którą stworzono specjalnie dla odbiorców prądu zamieszkałych w Warszawie.
star star star star star
Czytaj więcej
2
 

GASPOL dostarcza nowoczesną energię dla domu i dla biznesu.
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
3
 

Głównym zadaniem BAŁTYKGAZ jest zapewnienie ekologicznej i komfortowej energii dla Klientów indywidualnych i przemysłowych, oraz dystrybucja zbiorników magazynowych o różnej pojemności, wykorzystywanych do zasilania instalacji grzewczych i technologicznych.
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
Pozostałe oferty:
4
 

Spółka koncentruje swą działalność wokół trzech kluczowych obszarów jakimi są: wytwarzanie, dystrybucja i sprzedaż energii elektrycznej. Technologicznie powiązana jest z Polską północną, bowiem tam znajdują się fermy wiatrowe. Energa świadczy usługi nie tylko na terenie Polski, ale swą działalnością wkracza na teren Niemiec i Słowacji.
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
5
 

HEG to firma z polskim kapitałem, działająca na zliberalizowanym rynku gazu w Polsce, jak również na płynnych rynkach energii w Europie.
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
6
 

Dążymy do tego, by bezpiecznie i na korzystnych warunkach dostarczać gaz ziemny oraz prąd dla biznesu. Jako dostawcy energii elektrycznej i gazu dla firm naszą misję realizujemy w myśl czterech prostych założeń:
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
7
 

ENEA S.A. w ramach Grupy Kapitałowej ENEA zajmuje się obrotem energii elektrycznej zarówno na rynku hurtowym, jak detalicznym. Obecnie liczba odbiorców spółki wynosi 2,4 mln.
star star star star star
Czytaj więcej
8
 

To jeden z wiodących sprzedawców energii elektrycznej w naszym kraju. innogy (dawniej RWE Polska) to aktualnie największa spółka wchodząca w skład Grupy innogy w Polsce. Jej działalnością jest obrót energią elektryczną oraz wspomaganie rozwoju Grupy na terenie Polski. Korzysta z doświadczeń Grupy ,która działa na kilku rynkach w Europie.
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
9
 

Fortum, dawniej DUON. Prowadzi działalność w takich obszarach jak sprzedaż i dystrybucja gazu ziemnego oraz energii elektrycznej. Początki firmy sięgają 2000 roku. Obrotem energii elektrycznej zajmuje się od 2011 roku, kiedy to doszło do połączenia spółki KRI z spółka CP Energia.
star star star star star
Czytaj więcej
10
 

Spółka jest częścią Grupy Axpo, swoją centralę posiada w Szwajcarii. Handel energią elektryczną to nie jedyna działalność tej spółki. Axpo zajmuje się także wytwarzaniem posiada ponad 100 elektrowni na terenach Francji, Hiszpanii oraz innych krajów Europy. W Polsce działalność prowadzi od 2001r. zajmując się głównie umowami typu off-take na zakup energii i świadectw pochodzenia czyli zielonych certyfikatów.
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
11
 

Po Prostu Energia S.A. to spółka, która należy do szwajcarskiej grupy ALPIQ, jednej z największych spółek obrotu energią w Europie. Grupa ALPIQ na polskim rynku działa nieprzerwanie od 17 lat, posiadając swoje oddziały w 29 krajach europejskich.
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
12
 

Zasięg tej spółki rozpościera się nie tylko na terenie Polski, ale także na inne kraje Europy. Wysokie standardy obsługi, terminowość, rzetelność, korzystne warunki finansowe i bogate doświadczenie poparte pozytywnymi opiniami Klientów, to ma do zaproponowania spółka, która na naszym rynku sprzedaje prąd ponad 13 lat.
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
1
2 3 4 5 6 7
Porównaj oferty instalacji fotowoltaicznych
dla domu:
na dachu
na gruncie
płaski
15o
35o - wzorcowy
powyżej 35o
dachówka
blacha
papa
Najlepsze oferty energii elektrycznej

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7