Lista sprzedawców
Lista sprzedawców
Najlepsza trójka
1
 

FITEN S.A. zajmuje się obrotem energią elektryczną na rynku polskim oraz rynkach europejskich. Specjalizuje się w hurtowym handlu energią elektryczną na największych rynkach towarowych w Europie oraz dostarczamy na konkurencyjnych warunkach energię elektryczną do klientów biznesowych w Polsce

Czytaj więcej
2
 

Fortum, dawniej DUON. Prowadzi działalność w takich obszarach jak sprzedaż i dystrybucja gazu ziemnego oraz energii elektrycznej. Początki firmy sięgają 2000 roku. Obrotem energii elektrycznej zajmuje się od 2011 roku, kiedy to doszło do połączenia spółki KRI z spółka CP Energia.

Czytaj więcej
3
 

HEG (Hermes Energy Group S.A.) to firma z polskim kapitałem, działająca na zliberalizowanym rynku gazu w Polsce, jak również na płynnych rynkach energii w Europie.

Czytaj więcej
Pozostałe oferty:
4
 

Spółka koncentruje swą działalność wokół trzech kluczowych obszarów jakimi są: wytwarzanie, dystrybucja i sprzedaż energii elektrycznej. Technologicznie powiązana jest z Polską północną, bowiem tam znajdują się fermy wiatrowe. Energa świadczy usługi nie tylko na terenie Polski ale są działalnością wkracza na teren Niemiec i Słowacji.

Czytaj więcej
5
 

ENEA S.A. w ramach Grupy Kapitałowej ENEA zajmuje się obrotem energii elektrycznej zarówno na rynku hurtowym, jak detalicznym. Obecnie liczba odbiorców spółki wynosi 2,4 mln.

Czytaj więcej
6
 

To jeden z wiodących sprzedawców energii elektrycznej w naszym kraju. innogy (dawniej RWE Polska) to aktualnie największa spółka wchodząca w skład Grupy innogy w Polsce. Jej działalnością jest obrót energią elektryczną oraz wspomaganie rozwoju Grupy na terenie Polski. Korzysta z doświadczeń Grupy , która działa na kilku rynkach w Europie.

Czytaj więcej
1
2 3 4
Porównaj ceny energii elektrycznej
dla domu:

Noc: 30%
Dzień: 70%

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7