O nas

Start O nas
O nas
Czym się zajmujemy?

Głównym celem portalu EnergiaDirect.pl jest umożliwienie odbiorcom energii szybkiego, łatwego i darmowego porównania cen energii oraz wybranych produktów z obszaru energetyki. Nie ma powodu prowadzić największej w Polsce porównywarki cen prądu bez aktualnych danych, dlatego na bieżąco staramy się odwzorowywać cenniki sprzedawców, aby użytkownik mógł wybrać najlepszą i najbardziej korzystną ofertę. 
 
Dziennie nasz kalkulator użytkuje ponad 2 tys. osób chcących poznać oferty dostawców energii elektrycznej. Aplikacja ta umożliwia wykonie przeglądu niemal wszystkich dostępnych na rynku ofert i wybranie tej najkorzystniejszej. Z EnergiaDirect.pl w krótkim czasie dokonasz analizy i podejmiesz właściwą decyzje o wyborze sprzedawcy energii.
 
  • EnergiaDirect.pl jest obiektywna - prezentujemy cenniki nie tylko największych spółek energetyczny, ale i małych sprzedawców. 
  • EnergiaDirect.pl jest pewna - informację traktujemy z największym szacunkiem, naszym użytkownikom zapewniamy prywatności, działamy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.
  • EnergiaDirect.pl jest darmowa - porównujemy szacunkowe koszty nowych ofert w sposób bezstronny i bez dodatkowych kosztów.

Nasza misja 

Prowadząc sekcję aktualności staramy się obiektywnie i na bieżąco przekazywać informacje na temat sektora energetycznego. Serie artykułów tematycznych, poprowadzą użytkownika przez zmianę dostawcy energii krok po kroku. Przedstawiamy poradniki na temat zużycia energii, wskazujemy gdzie można zaoszczędzić. Z nami szybko obliczysz, ile energii zużywają urządzenia domowe i jak duże są roczne koszty eksploatacji oświetlenia.

Oferujemy bezpłatne doradztwo, a nasz zespół tworzą specjaliści od wielu lat związani z konsultingiem i doradztwem energetycznym. Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę, opartą na zrozumieniu potrzeb każdego klienta.

 


Sprawdź zużycie energii dla urządzeń
łazienka
Łazienka
salon
Salon
warsztat
Warsztat
biuro
Biuro
ogród
Ogród
kuchnia
Kuchnia

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7