Wywiady

Spis aktualności
Piotr Kasprzak, HEG: na koniec 2016r. 80 tys. zmian sprzedawcy gazu
Hermes Energy Group S.A. (HEG) to jeden z czołowych niezależnych sprzedawców gazu w Polsce. O dynamicznie rozwijającym się rynku, ofercie dla gospodarstw domowych oraz korzyściach wynikających ze zmiany sprzedawcy gazu rozmawiamy z Piotrem Kasprzakiem, Członkiem Zarządu ds. Operacyjnych HEG.

Ewa Szawłowska, DELTIS: Nasze ceny do 20% niższe od taryf konkurencji
Deltis Energia to działający od sześciu lat alternatywny sprzedawca prądu. O procesie zmiany sprzedawcy, ofercie Deltis oraz usługach dodatkowych spółek obrotu energią rozmawiamy z Ewą Szawłowską, Dyrektorem Operacyjnym Deltis Sp. z o.o.

Krzysztof Czajka, FITEN: Proponujemy umowę bez ukrytych opłat i dedykowanego doradcę
FITEN S.A. to niezależny sprzedawca prądu i gazu dla firm, który na rynku działa od 2007 roku. O produktach energetycznych dla klientów biznesowych rozmawiamy z Krzysztofem Czajką, Członkiem Zarządu FITEN S.A.

Jakub Jacewicz, Multimedia Polska: Gwarantujemy niezmienność ceny i jedną fakturę
Multimedia Polska to jeden z niewielu alternatywnych sprzedawców prądu, który oferuje klientom jeden rachunek za sprzedaż i dystrybucje energii. O sprzedaży w modelu kompleksowym rozmawiamy z Jakubem Jacewiczem, dyrektorem Departamentu Usług Energetycznych Multimedia Polska Energia.

Waldemar Gałkiewicz, GREEN: Dopasowujemy się do potrzeb Klientów
Green to jeden z wielu niezależnych sprzedawców energii, który rozpoczął swoją działalność na fali uwolnienia rynku. Dlaczego warto przenieść rachunek za prąd do tej spółki? O ofercie Green dla domu i firmy rozmawiamy z Waldemarem Gałkiewiczem, Prezesem Zarządu GREEN S.A.

Ilona Mroczek, Błękitna Energia: Zmiana sprzedawcy gazu to realne oszczędności
O rozwijającym się polskim rynku gazu, procesie zmiany sprzedawcy, oszczędnościach, które wynikają z wyboru alternatywnej oferty oraz o nowej marce Energetycznego Centrum – Błękitnej Energii rozmawiamy z Iloną Mroczek, Project Manager, Energetyczne Centrum S.A.

Paweł Owczarski, Polski Prąd: Obsługujemy już ponad 5000 klientów
Polski Prąd, choć istnieje od blisko dwóch lat zyskał zaufanie wielu klientów. W czym tkwi sukces? O modelu działania, ofercie Gwarantowane 10% taniej oraz innych propozycjach sprzedawcy rozmawiamy z Pawłem Owczarskim, Prezesem Zarządu Polski Prąd S.A.

Elektrix: ceny energii pójdą w górę
O sukcesie firmy Elektrix Sp. z o.o., prognozach cen prądu, dynamicznie rozwijającym się rynku gazu oraz planach rozwoju na rok 2015 tego niezależnego sprzedawcy prądu i gazu rozmawiamy z Michałem Wilamowskim, Dyrektorem Wykonawczym Elektrix Sp. z o.o.

Plus: rachunek za prąd prosty jak za telefon. Wywiad z Robertem Rutowiczem
O tym, dlaczego Plus zdecydował się sprzedawać energię elektryczną, o ofercie dla gospodarstw domowych: „Energia bez prognoz”, „Energia na abonament” i propozycji Plusa dla biznesu rozmawiamy z Robertem Rutowiczem, Dyrektorem Departamentu Obrotu Energią Elektryczną i Gazem w Polkomtel.

5 pytań do GDF SUEZ. Wywiad z Przemysławem Chrycem
Ruszamy z cyklem wywiadów z przedstawicielami firm energetycznych. Dziś rozmowa z Przemysławem Chrycem, Dyrektorem Marketingu i Sprzedaży GDF SUEZ Energia Polska S.A.

5 pytań do RWE Polska. Wywiad z Stefanem Doroszewskim
Dziś w ramach cyklu wywiadów „5 pytań do…” prezentujemy rozmowę z przedstawicielem RWE, jednej z pięciu największych firm energetycznych na kontynencie europejskim. O korzyściach wyboru oferty RWE dla firm, produkcie „Zakupy w transzach” opowiada Stefan Doroszewski, Menedżer Marketing Klienci Biznesowi RWE Polska.

5 pytań do DUON. Wywiad z Maciejem Kościńskim
Wkrótce po raz kolejny mam nadzieję zaskoczymy rynek pokazując jak można powiązać zamawianie jedzenia na telefon z niższymi rachunkami za prąd – mówi Maciej Kościński, Dyrektor Departamentu Marketingu DUON, jednego z najszybciej rozwijających się sprzedawców energii w Polsce.

1
Porównaj oferty instalacji fotowoltaicznych
dla domu:
na dachu
na gruncie
płaski
15o
35o - wzorcowy
powyżej 35o
dachówka
blacha
papa
Najlepsze oferty energii elektrycznej

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7