Wywiady
Spis aktualności
Piotr Kasprzak, HEG: na koniec 2016r. 80 tys. zmian sprzedawcy gazu
Hermes Energy Group S.A. (HEG) to jeden z czołowych niezależnych sprzedawców gazu w Polsce. O dynamicznie rozwijającym się rynku, ofercie dla gospodarstw domowych oraz korzyściach wynikających ze zmiany sprzedawcy gazu rozmawiamy z Piotrem Kasprzakiem, Członkiem Zarządu ds. Operacyjnych HEG.

Ewa Szawłowska, DELTIS: Nasze ceny do 20% niższe od taryf konkurencji
Deltis Energia to działający od sześciu lat alternatywny sprzedawca prądu. O procesie zmiany sprzedawcy, ofercie Deltis oraz usługach dodatkowych spółek obrotu energią rozmawiamy z Ewą Szawłowską, Dyrektorem Operacyjnym Deltis Sp. z o.o.

Krzysztof Czajka, FITEN: Proponujemy umowę bez ukrytych opłat i dedykowanego doradcę
FITEN S.A. to niezależny sprzedawca prądu i gazu dla firm, który na rynku działa od 2007 roku. O produktach energetycznych dla klientów biznesowych rozmawiamy z Krzysztofem Czajką, Członkiem Zarządu FITEN S.A.

Jakub Jacewicz, Multimedia Polska: Gwarantujemy niezmienność ceny i jedną fakturę
Multimedia Polska to jeden z niewielu alternatywnych sprzedawców prądu, który oferuje klientom jeden rachunek za sprzedaż i dystrybucje energii. O sprzedaży w modelu kompleksowym rozmawiamy z Jakubem Jacewiczem, dyrektorem Departamentu Usług Energetycznych Multimedia Polska Energia.

Waldemar Gałkiewicz, GREEN: Dopasowujemy się do potrzeb Klientów
Green to jeden z wielu niezależnych sprzedawców energii, który rozpoczął swoją działalność na fali uwolnienia rynku. Dlaczego warto przenieść rachunek za prąd do tej spółki? O ofercie Green dla domu i firmy rozmawiamy z Waldemarem Gałkiewiczem, Prezesem Zarządu GREEN S.A.

Ilona Mroczek, Błękitna Energia: Zmiana sprzedawcy gazu to realne oszczędności
O rozwijającym się polskim rynku gazu, procesie zmiany sprzedawcy, oszczędnościach, które wynikają z wyboru alternatywnej oferty oraz o nowej marce Energetycznego Centrum – Błękitnej Energii rozmawiamy z Iloną Mroczek, Project Manager, Energetyczne Centrum S.A.

1
2
Porównaj ceny energii elektrycznej
dla domu:

Noc: 30%
Dzień: 70%

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7