Informacje o Lumi

Lumi

Lumi to nowa marka Grupy Kapitałowej PGE, którą stworzono specjalnie dla odbiorców prądu zamieszkałych w Warszawie.

Jej celem ukazanie, że zmiana sprzedawcy prądu to proces, który przynosi korzyści, a do tego nie jest skomplikowany i czasochłonny. 

Umowę na sprzedaż prądu z Lumi PGE może podpisać każdy odbiorca, którego dystrybutorem jest innogy Stoen Operator. Konsumenci, którzy dokonają zmiany sprzedawcy na Lumi będą otrzymywać tylko jeden rachunek: za sprzedaż oraz dystrybucję prądu. 

Obecnie w ofercie Lumi są trzy oferty: 

  • Bezpieczna Rodzina 

Stawka za kilowatogodzinę w tej ofercie wynosi 0,32 zł. Sprzedawca pobiera opłatę handlową w wysokości 4,99 zł miesięcznie. Ponadto daje gwarancję, że cena prądu nie wzrośnie przez 24 miesiące od momentu podpisania umowy. 

W ramach tej propozycji można otrzymać voucher o wartości 300 zł - do wykorzystania w internetowym sklepie BezpiecznaRodzina.pl.

  • Prąd za grosze 

W tej propozycji stawka brutto za kWh wynosi zaledwie 0,30 zł, a opłata handlowa tylko 3,99 zł miesięcznie (w przypadku faktury elektronicznej). Sprzedawca gwarantuje niezmienność cen energii przez okres 24 miesięcy. 

  • Darmowe 3 miesiące 

Odbiorcy, którzy zdecydują na tą ofertę otrzymują przez okres trzech miesięcy energię elektryczną całkowicie za darmo. Po tym okresie stawka za kWh wynosi 0,33 zł, a opłata handlowa 3,99 zł/miesięcznie (faktura elektroniczna). 

Zielona Energia 24 

Lumi oferuje także dodatkową usługę - Zielona Energia 24, która jest skierowana dla Klientów korzystających z elektronicznej faktury.  W ramach tej usługi Lumi gwarantuje, że zużyta przez konsumenta energia pochodzi z odnawialnych źródeł. Usługa kosztuje 3,99 zł miesięcznie i można ją aktywować w dowolnym momencie - za pomocą eBOK albo w stacjonarnym Biurze Obsługi Klienta. 

 

 

Porównaj oferty instalacji fotowoltaicznych
dla domu:
na dachu
na gruncie
płaski
15o
35o - wzorcowy
powyżej 35o
dachówka
blacha
papa
Najlepsze oferty energii elektrycznej
ADRES SPRZEDAWCY

Biuro Obsługi Klienta C.H. Złote Tarasy

ul. Złota 59
00-120 Warszawa
lumi.pl
22 340 30 40
Kontakt z Nami
kontakt
 
+48 616 350 233
lub (29) 757 50 50

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7