Informacje o ELEKTRIX Sp. z o.o.

Start Lista sprzedawców ELEKTRIX Sp. z o.o.

ELEKTRIX Sp. z o.o.

Zasięg tej spółki rozpościera się nie tylko na terenie Polski, ale także na inne kraje Europy. Wysokie standardy obsługi, terminowość, rzetelność, korzystne warunki finansowe i bogate doświadczenie poparte pozytywnymi opiniami Klientów, to ma do zaproponowania spółka, która na naszym rynku sprzedaje prąd ponad 13 lat.

ELEKTRIX Sp. z o. o. pojawiła się na rynku energii elektrycznej w 2001 roku, Prezesem spółki jest Andrzej Wilamowski, działający w biznesie ponad 30 lat. Firma, jaką jest ELEKTRIX swoje dotychczasowe sukcesy zawdzięcza umiejętnemu zarządzaniu poprzez wzajemny szacunek dla pracowników, współpracowników i klientów.  ELEKTRIX od samego początku istnienia uczestniczy w wolnym rynku energii elektrycznej, dynamika przychodów spółki jest wysoka, a firma swoimi działaniami dąży do tego, by w 2015 r. zarządzać portfelem energii, który sięgnie 2 TWh. 

W 2014 ELEKTRIX zastała partnerem portalu gospodarczego WNP.pl, przez co przyczynia się do promowania zagadnień gospodarczych sektora energetycznego i gazowego w Polsce. W 2013 roku spółka została odznaczona Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej, przyznawanym przez D&B Worldwide Network. To jednak nie jedynie odznaczenie, za swoją pracę firma co roku odbiera „Złoty Certyfikat Rzetelności” i certyfikat „Solidna Firma”. Wartości te przełożyły się na zysk, który został dostrzeżony przez Wywiadownię Handlową Infocredit, która działając na zlecenie Magazynu przedsiębiorców „Europejska Firma” odznaczyła ELEKTRIX Sp. z o.o. tytułem Geparda Biznesu 2013. Firma chętnie angażuje się także w działalność charytatywną, wspiera Ośrodek Rehabilitacyjno-Psychologiczny dla Dzieci i Młodzieży w Przemyślu prowadzony przez Fundację „Jerzyk”.  

Od 2013 roku spółka pełni także rolę Operatora Systemu Dystrybucyjnego, który zarządza sieciami energetycznymi na terenie Zakładów Metalowych „Łucznik” S.A. z siedzibą w Radomiu. Sprzedaż energii i jej dystrybucja to nie jedyny przedmiot działalności, bowiem firma handluje także paliwami ciekłymi i gazem ziemnym zarówno na rynku krajowym, jak i rynkach zagranicznych Europy Zachodniej i rynku skandynawskim, a w niedalekiej przyszłości otwiera swój oddział w Czechach. Klientami spółki są odbiorcy z branży budowlanej, usługowej, cementowej, hutniczej i wydobywczej. Grono klientów ciągle się powiększa o małe, średnie i duże firmy reprezentujące różne sektory.

Jako Członek Towarowej Giełdy Energii S.A., spółka kupuje energię w atrakcyjnych cenach, co pomaga jej opracowywać optymalną ofertę cenową. Propozycje cen, jakie uzyskają klienci opierają się nie tylko na ich zużyciu, ale przede wszystkim na analizie makroekonomicznej rynku giełdowego, co przekłada się na najlepsze propozycje cenowe. Klient uzyska indywidualną wycenę oferty, jak i może wynegocjować korzystne dla siebie zapisy w umowie. Oferta firm skierowana jest dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, które poszukują optymalizacji cen energii elektrycznej czy paliw, aby zapewnić sobie przewagę wśród konkurencji. W swojej ofercie ELETRIX umieścił także sprzedaż dwupaliw - dual fuel, czyli gazu i energii elektrycznej, co da klientom dodatkowe oszczędności.

Zmiana dostawcy energii to nic nie kosztuje - sprawdź!

 
 

                     

 

 

 
Porównaj oferty instalacji fotowoltaicznych
dla domu:
na dachu
na gruncie
płaski
15o
35o - wzorcowy
powyżej 35o
dachówka
blacha
papa
Najlepsze oferty energii elektrycznej
ADRES SPRZEDAWCY

ELEKTRIX Sp. z o.o.

ul. Bukietowa 5 lok. U1
02-650 Warszawa
www.elektrix.com.pl/
Kontakt z Nami
kontakt
 
+48 616 350 233
lub (29) 757 50 50

Aktualności związane z ELEKTRIX Sp. z o.o.

Cena węgla w bliskiej relacji z ceną prądu
03 Luty 2015
Cena węgla w bliskiej relacji z ceną prądu
Rosnąca konkurencja cenowa wśród koncernów energetycznych zmierza w kierunku spadku marży, szczególnie w przypadku odbiorców o wysokiej konsumpcji. To...
Czytaj dalej
Zmiana sprzedawcy energii w 4 krokach – dlaczego warto?
22 Styczeń 2015
Zmiana sprzedawcy energii w 4 krokach – dlaczego warto?
Choć prawo do zmiany firmy sprzedającej prąd mamy już od 2007 roku, to jeszcze niewielu Polaków z niej skorzystało. Szkoda, bo to taka zmiana oznacza ...
Czytaj dalej
5 kroków do mniejszych rachunków za energię w firmie
18 Grudzień 2014
5 kroków do mniejszych rachunków za energię w firmie
Właściciele firm często borykają się z problemem wysokich kosztów. Oszczędności warto poszukać w … gniazdku elektrycznym. Wystarczy parę kroków, aby j...
Czytaj dalej
Usługi dodatkowe
  • gaz ziemny

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7