Lista sprzedawców
Lista sprzedawców
Pozostałe oferty:
13
 

Plus to sieć telefonii komórkowej w Polsce, od niedawna zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej. Oferta tego sprzedawcy skierowana jest do klientów biznesowych i indywidualnych.

Czytaj więcej
14
 

Jest to jedna z największych firm zajmujących się sprzedażą energii elektrycznej na terenie całej Polski, działalność rozpoczęła od grudnia 2006 roku. Rocznie Tauron dostarcza 44,7 TWh obsługując ponad 5,3 mln klientów za pośrednictwem linii energetycznych liczącej 260,9 tysięcy km, a tym samym zapewniając pracę ponad 26 tysiącom osób.

Czytaj więcej
15
 

CE nie posiada własnych źródeł wytwórczych, pomimo tego Centrum stało się niezależnym sprzedawcą energii elektrycznej. Na terenie Polski działa od 2011 roku. Oferta Energetycznego Centrum jest skierowana do gospodarstw domowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Czytaj więcej
16
 

To jeden z niezależnych sprzedawców energii elektrycznej w naszym kraju. Siedziba GREEN S.A. znajduje się w Warszawie. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Czytaj więcej
17
 

To firma energetyczna działająca na terenie Polski od 2013 roku, obszarem działalności spółki jest nie tylko obrót energią elektryczną ale także audyty i projekty techniczne.

Czytaj więcej
18
 

PKP Energetyka funkcjonuje od 2001 roku. Główną działalnością spółki jest sprzedaż oraz dostarczanie energii elektrycznej oraz sprzedaż paliw płynnych.

Czytaj więcej
2
3
4 5
Porównaj ceny energii elektrycznej
dla domu:

Noc: 30%
Dzień: 70%

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7