Sprzedawcy energii elektrycznej

Lista sprzedawców
Pozostałe oferty:
61
 

Spółka swoją działalnością obejmuje jedynie teren Warszawy. Specjalnością firmy ENERHA jest dystrybucja oraz handel energią elektryczną. Ponadto spółka zajmuje się m.in. wytwarzaniem energii elektrycznej. Swoją ofertę kieruje przede wszystkim do firm.
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
62
 

Podstawową działalnością tego przedsiębiorstwa jest zapewnienie dostaw energetycznych dla potrzeb podmiotów, które prowadzą działalność gospodarczą oraz świadczą usługi energetyczne, taki cel miało przedsiębiorstwo od 1996 roku. Ponadto spółka od 2010 roku świadczy usługi mechaniczne oraz zajmuje się dystrybucją i obrotem energią elektryczną.
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
63
 

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej i Gospodarki Wodno-Ściekowej ENWOS Sp. z o.o. powstało w roku 1991. Na początku swojej działalności spółka zajmowała się wytwarzaniem oraz dystrybucją ciepła a także gospodarką wodno-ściekową. Obecnie oprócz tego ENWOS zajmuje się dystrybucją energii elektrycznej (teren przemysłowy) i obrotem energii elektrycznej (cały kraj).
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
64
 

Działalność tej spółki rozpoczęła się w roku 2012 roku spółka zajmuje się m.in. dystrybucją energii elektrycznej, usługami doradczymi w branży energetycznej, oraz pełnienie funkcję operatora systemu dystrybucyjnego. Celem spółki było zapewnienie energii dla Strefy Przemysłowej Parku Euro Mielec.
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
65
 

Firma ta powstała w związku z budową elektrowni na Pojezierzu Łeczyńsko-Włodawskim w roku 1998. Posiada majątek energetyczny zlokalizowany w dzielnicach Lublina – Tatary i Zadębia. Od roku 2004 spółka zajmuje się dystrybucją oraz obrotem energii elektrycznej.
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
66
 

To łódzkie przedsiębiorstwo uzyskało koncesje na obrót oraz dystrybucje energii elektrycznej w 2008 roku.
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
67
 

Spółka ze Stalowej Woli oferuje nie tylko sprzedaż energii, ale także jej dystrybucję. Działa na podstawie koncesji z 1999 roku. Dodatkowo zajmuje się konserwacją, remontowaniem instalacji elektrycznych, gazowych i cieplnych.
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
68
 

Energia dla domu i dla biznesu oraz usługi telekomunikacyjne dostarczane do klientów końcowych w jak najwyższej jakości to misja Grupy. Centrex jest to spółka córka Centerx Group Sp. z o.o. , która działa od 2011 roku.
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
69
 

Pełna, rzetelna i fachowa obsługa klienta oraz gwarancja stałej ceny na to mogą liczyć klienci. Dodatkowo szkolenia z efektywności energetycznej, które daje wielorakie korzyści. Obniżenie kosztów energii, prawidłowe podejście do zarządzania nią oraz dbałość o środowisko.
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
70
 

Sprzedawca energii dający gwarancje ceny, swoje oferty adresuje do małych i średnich firm. Dodatkowo Barton Energia prowadzi doradztwo energetyczne, audyt efektywności energetycznej, badania okresowe i kompensację mocy biernej.
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
71
 

Prowadzi sprzedaż energii w grupie B i C. Samodzielnie produkuje energię jest też producentem ciepła. Koncesję na wytwarzanie, przesyłanie i obrót energią posiada od 2005 roku.
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
72
 

Na rynku działa od 1992 roku, główny obszar działalności to obrót energią, handel maszynami oraz urządzeniami przemysłowymi. Dla spółki ważne są zagadnienia środowiskowe dlatego czynnie uczestniczy w rynku energii - sprzedają prąd pochodzący ze źródeł energii elektrycznej.
starstarstarstarstar
Czytaj więcej
5
6
7
Porównaj oferty instalacji fotowoltaicznych
dla domu:
na dachu
na gruncie
płaski
15o
35o - wzorcowy
powyżej 35o
dachówka
blacha
papa
Najlepsze oferty energii elektrycznej

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7