Cenniki sprzedawców
Start Cenniki sprzedawców Oferta na prąd od PGE pt. "Zdrowa energia PGE". Jaka cena kWh?
Artykuł

Oferta na prąd od PGE pt. "Zdrowa energia PGE". Jaka cena kWh?

Prąd z pomocą medyczną w pakiecie? PGE Obrót ma do zaoferowania sowim nowym i obecnym klientom ofertę pt. „Zdrowa energia PGE”. W ofercie m.in. stała cenę energii elektrycznej, usługi medyczne i znana już pomoc elektryka.

Rzecznik prasowy PGE Obrót Mariusz Majewski, zdradza, że nowa oferta PGE, chociaż zawiera dodatkowe usługi, to nadal kontynuacja dotychczasowej strategii sprzedażowej. Dodaje że:

"Wciąż chcemy zwiększać atrakcyjność naszej oferty. W tym też kierunku rozwija się cały rynek. Wdrażamy oferty promocyjne i planujemy kolejne, tak aby potrzeby naszych klientów były zaspokajane, w jak najszerszym zakresie."

Oferta adresowana jest do odbiorców gospodarstw domowych (taryfa G11, G12, G12w, G12n) z całej Polski. "Oferta obowiązuje do 30 września 2017 roku i jest dostępna w dwóch wariantach stałej ceny.

  • Wariant 1 – zapewnia ochronę przed podwyżkami cen sprzedaży energii do 30.09.2019 r.
  • Wariant 2 - zapewnia ochronę przed podwyżkami cen sprzedaży energii aż do 30.09.2020 r.

Ofertę zdaniem rzecznika wyróżnia gwarancja stałej ceny kWh i to nawet przez trzy lata. Klienci otrzymują również pomoc medyczną i dodatkowo usługę elektryka. O ofercie i nowym cenniku PGE dowiadujemy się z czołowych portali.

Cennik PGE

Grupa taryfowa

Cena za energię elektryczną w zł/kWh* Opłata handlowa zł/m-c
Całodobowa Dzienna Nocna Wariant I Wariant II

G11

0,2935zł brutto

0,2386zł netto

9,99zł brutto

8,12zł netto

8,99zł brutto

7,31zł netto

G12

0,3360zł brutto

0,2732zł netto

0,2155zł brutto

0,1752zł netto

G12w

0,3422zł brutto

0,2782zł netto

0,2485zł brutto

0,2020zł netto

G12n

0,3228zł brutto

0,2624zł netto

0,2405zł brutto

0,1955zł netto

Pomoc medyczna "opieka PGE"

PGE zapewnia, że oferowana pomoc medyczna będzie obejmować ochronę przy nieszczęśliwych wypadkachnagłą chorobę.

W ramach pakietu klient ma otrzymać gwarancję, że po zdarzeniu zorganizowana zostanie dla niego pomoc, a koszty związane z dojazdem lekarza lub wizytą we wskazanej placówce medycznej, wizytą u lekarza specjalisty, diagnostyką obrazową, zabiegami rehabilitacyjnymi, transportem medycznym czy usługami konsultanta szpitalnego" zostanie opłacona. W regulaminie czytamy, że pakiet pokryć ma dokładnie zorganizowanie i pokrycie 50% kosztów 10 zabiegów rehabilitacyjnych, które mają odbyć się na podstawie skierowania Lekarza. Zabiegami rehabilitacyjnymi są:

  • zabiegów kinezoterapii: ćwiczenia bierne, ćwiczenia czynne w odciążeniu, ćwiczenia czynne wolne, ćwiczenia czynne z oporem, ćwiczenia ogólnousprawniające, ćwiczenia izometryczne, masaż suchy częściowy, wyciągi.
  • zabiegów fizykoterapii: elektrostymulacja, galwanizacja, jonoforeza, prądy diadynamiczne, prądy interferencyjne, prądy TENS, prądy Traberta, magnetoterapia, ultradźwięki miejscowe, aseroterapia punktowa, sollux.

Koszt pokrywane są jedynie dla 2 zdarzeń, jakie znalazły się w regulaminie, tylko do kwoty 250 zł na jedno zdarzenie. Limit zdarzeń odnawia się wraz z rozpoczęciem nowego roku, liczonego od dnia podpisanie umowy. Zatem przy umowie na 36 mc, odbiorcy przysługuje 6 bezpłatnych usług, na łączną kwotę 1500 złotych.

Warto zapoznać się z regulaminem usług, aby sprawdzić, czy faktycznie oferta medyczna będzie dostosowana do nas. Wielu sprzedawców energii oferowało usługi medyczne, m.in. Enea, czy Energetyczne Centrum.

PGE oferta z fachowcem

Usługa elektryka, świadczona będzie, gdy zgłosimy potrzebę na specjalnej infolinii. Klient w przypadku awarii instalacji elektrycznej może liczyć na naprawę, i pokrycie jej kosztów, wliczony jest także dojazdu fachowca, przeprowadzenia czynności diagnostycznych, materiałów lub części użytych do naprawy.

Średnia ocena
 
 
 
 
 

Dziękujemy za oddanie głosu


Porównaj oferty instalacji fotowoltaicznych
dla domu:
na dachu
na gruncie
płaski
15o
35o - wzorcowy
powyżej 35o
dachówka
blacha
papa
Najlepsze oferty energii elektrycznej
artykuły
Archiwum
Dla domu dom
Porównaj oferty na fotowoltaikę i oszczędzaj nawet 40%
firma Dla firmy
Sprawdź zużycie energii dla urządzeń
łazienka
Łazienka
salon
Salon
warsztat
Warsztat
biuro
Biuro
ogród
Ogród
kuchnia
Kuchnia

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7