Informacje o AMB ENERGIA Sprzedaż Sp. z o.o.

Start Lista sprzedawców AMB ENERGIA Sprzedaż Sp. z o.o.

AMB ENERGIA Sprzedaż Sp. z o.o.

Oferta spółki zajmującej się sprzedażą energii elektrycznej skierowana jest do firm i gospodarstw domowych. Spółka podpisała strategiczne partnerstwo z firmą RWE.

AMB ENERGIA Sprzedaż Sp. z o.o. wchodzi w skład AMB ENERGIA Spółka Akcyjna. Od rozpoczęcia działalności firma zdobyła już bliski 16 tysięcy klientów. W skład Grupy oprócz AMB ENERGIA Sprzedaż Sp. z o.o. wchodzi również:

  • AMB ENERGIA Wytwarzanie Sp. z o.o.  – produkcja energii elektrycznej oraz rozwój projektów energetyki z odnawialnych źródeł energii – energetyka wiatrowa oraz słoneczna,
  • Lumen Technik Sp. z o.o. – sprzedaż m.in. kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła.

Spółka poza sprzedażą zajmuje się wytwarzaniem energii jak i rozwojem projektów zajmujących się odnawialnymi źródłami energii, zwłaszcza energii fotowoltaicznej. Obecnie spółka posiada projekt o łącznej mocy 100 MW, do tej pory spółka zaangażowała się w inwestycję Podlaskiego Solar Parku, który jest farmą słoneczną. Park zajmuje powierzchnię 14 ha, składa się z sześciu farm fotowoltaicznych, łączna moc jaką można uzyskać dzięki słońcu to 7MW. W celu obniżenia kosztów i propagowana ekologicznych rozwiązań spółka korzysta z nowoczesnych technologii, chętnie załatwia formalności związane z dofinansowaniem, doborem i montażem kolektorów i paneli słonecznych oraz kotłów na biomasę. Technologię czerpie z współpracy z firmą Lumen Technik Sp. z o.o. Obecnie w celu pozyskania energii odnawialnej spółka nawiązuje współpracę z chińską spółką produkującą panele fotowoltaiczne Yingil Green. AMB Energia jako zwolennik „zielonej” energii rozwija fermy wiatrowe, obecnie trwają pracę nad 10 projektami, które mają dostarczyć moc 50MW do 7000 gospodarstw domowych. Zmiana dostawcy energii ma dostarczyć korzyści, zobacz na jak długo opłaca się podpisać umowę.

 
 
Porównaj oferty instalacji fotowoltaicznych
dla domu:
na dachu
na gruncie
płaski
15o
35o - wzorcowy
powyżej 35o
dachówka
blacha
papa
Najlepsze oferty energii elektrycznej
ADRES SPRZEDAWCY

AMB ENERGIA

ul. Śniadeckich 10
00-656 Warszawa
Kontakt z Nami
kontakt
 
+48 616 350 233
lub (29) 757 50 50

Aktualności związane z AMB ENERGIA Sprzedaż Sp. z o.o.

Grupa DUON przejmuje AMB Energię
14 Listopad 2014
Grupa DUON przejmuje AMB Energię
DUON za 32 mln zł kupuje 100% akcji w spółce AMB Energia, jednej z największych w naszym kraju sieci sprzedaży prądu z wykorzystaniem infrastruktury s...
Czytaj dalej
Usługi dodatkowe
  • efektywność energetyczna
  • fotowoltaika

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7