Informacje o Novum S.A.

Novum S.A.

To przedsiębiorstwo prowadzi swoją działalność w takich obszarach jak: telefonia stacjonarna, telefonia komórkowa, telefonia nomadyczna oraz sprzedaż energii elektrycznej (od 2013r.).

Swoją ofertę kieruje zarówno do klienta indywidualnego jak i biznesowego. Novum S.A. jako pierwszy wprowadził na rynek taki produkt jak pakiet telefon stacjonarny + energia elektryczna. Spółka ma w swojej ofercie także bezprzewodowy Internet WiMAX.

Historia spółki sięga 2007 roku, wtedy jednak nie zajmowała się jeszcze energią elektryczną. W następnych latach spółka kilka razy zmieniała formę organizacjo-prawną do czasu kiedy to w styczniu 2013 roku pod obecną nazwą otrzymała koncesję prezesa URE na obrót energią. Od tego czasu rozwija się nie tylko w branży elektrycznej ale także przyciąga klientów nowymi rozwiązaniami z dziedziny telefonii. Przykładem może być wspomniany wcześnie pakiet łączący usługi telefonii stacjonarnej z energią elektryczną czy usługi MVNO.

Dalszy rozwój spółki ma przynieść rozwój zarówno w branży telekomunikacyjnej jak i elektrycznej, spółka stawia na rozwój kadry, chce doskonalić swój System Zarządzania Jakością aby zyskać pełną przychylność obecnych klientów jak i zyskać nowych. Nowi klienci mogą spodziewać się uzyskania pełnej informacji o oferowanym produkcie, konkurencyjne ceny oraz minimalizację formalności.

Zmiana dostawcy energii to nic nie kosztuje - sprawdź!

 

 

Porównaj oferty instalacji fotowoltaicznych
dla domu:
na dachu
na gruncie
płaski
15o
35o - wzorcowy
powyżej 35o
dachówka
blacha
papa
Najlepsze oferty energii elektrycznej
ADRES SPRZEDAWCY

NOVUM S.A.

ul. Racławicka 146
02-117 Warszawa
t-novum.pl/energia/
Kontakt z Nami
kontakt
 
+48 616 350 233
lub (29) 757 50 50
Usługi dodatkowe
  • telefonia komórkowa
  • telefonia stacjonarna
  • telefonia nomadyczna
  • Tele-Opiekun

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7