Informacje o Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.

Start Lista sprzedawców Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.

To przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją ciepła systemowego, które wytwarzane jest w źródłach obcych tj. PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra a także produkowaniem i dystrybucją ciepła z własnych źródeł lokalnych do odbiorców ciepła w Świnoujściu oraz Szczecinie.

Szczecińska Energetyka Cieplna ponadto zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej oraz świadczy usługi z zakresu eksploatacji obcych kotłowni gazowych oraz węzłów cieplnych. Struktura udziałów spółki jest zróżnicowana większość posiada E.ON Edis Energia Sp. z o.o. udziałowcami są także pracownicy EPS Polska Holding oraz Miasto Gmina Szczecin.
 
Spółka jest beneficjentem funduszy unijnych, którymi mądrze zarządza, jednym z przedsięwzięć jest „Modernizacja systemu ciepłowniczego Miasta Szczecina – Lewobrzeże” Kolejnym przedsięwzięciem jest budowa „Gazowego źródła kogeneracyjnego współpracującego z istniejącym układem Ciepłowni Rejonowej Sąsiedzka w Szczecinie” Ciepłownia ma zapewnić potrzeby cieplne systemu ciepłowniczego CR Sąsiedzka, a powstałą energia elektryczna zasili ciepłownię. Dystrybucją nadwyżki energii zajmie się lokalny operator. Spółka zrealizowała już wiele projektów i inwestycji m.in. połączenie systemów ciepłowniczych CR Dąbska i CR Gierczak.
 
Zmiana dostawcy energii to nic nie kosztuje - sprawdź!
 
Porównaj oferty instalacji fotowoltaicznych
dla domu:
na dachu
na gruncie
płaski
15o
35o - wzorcowy
powyżej 35o
dachówka
blacha
papa
Najlepsze oferty energii elektrycznej
ADRES SPRZEDAWCY

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.

ul. Dembowskiego 6
71-533 Szczecin
Kontakt z Nami
kontakt
 
+48 616 350 233
lub (29) 757 50 50
Usługi dodatkowe
  • ciepło

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7