RWE Polska po raz kolejny rozszerza swoją ofertę dla klientów z grupy taryfowej C i B. W ramach propozycji „Firma + Dom” sprzedawca gwarantuje 20% upust na energię elektryczną dla domu.
RWE Polska wprowadza kolejną nową ofertą dla małych i średnich przedsiębiorstw. W ramach propozycji „Gwarancja Niższej Ceny” klienci biznesowi mogą otrzymać 10% upustu od cen lokalnego sprzedawcy energii elektrycznej.
RWE Polska wchodzi na ogólnopolski rynek ze sprzedażą gazu ziemnego. TERAZ GAZ to produkt dedykowany dla małych i średnich firm, które zużywają błękitne paliwo na cele produkcyjne czy grzewcze. Oferta ma być w późniejszym terminie dostępna także dla klientów indywidualnych.
Szacuje się, że do 2050 aż 70% ludzi będzie mieszkać w miastach. To o 20% więcej niż obecnie. Jednocześnie to właśnie ośrodki miejskie odpowiadają za ¾ światowego zużycia energii. Jakie powinny być miasta przyszłości? Inteligentne, energooszczędne i niezależne energetycznie.
RWE dziś wchodzi na kolejny rynek Europy Środkowo-Wschodniej. Jak podaje spółka w ciągu pięciu najbliższych lat planuje zdobyć 10% rynku słoweńskiego. Przeciętne gospodarstwo domowe ma dzięki ofercie RWE zaoszczędzić nawet 100 euro w skali roku.
Ile płacą mieszkańcy stolicy za energię elektryczną? Poznaj cennik sprzedawcy z Warszawy.
RWE Polska wprowadza nową taryfę dla klientów indywidualnych G12w. Oferta „Taniej po godzinach” to niższe stawki za kilowatogodzinę w weekendy oraz w godzinach 22.00-6.00 w pozostałe dni tygodnia.
RWE Stoen Operator to jeden z pięciu największych operatorów systemu dystrybucyjnego. Dostarcza energię elektryczną mieszkańcom Warszawy oraz gmin ościennych. Czym się zajmuje?
Elektroniczne Biura Obsługi to już powoli standard wśród dostawców prądu. Jakie możliwości ma eBOK innogy (dawniej RWE)? Co możemy tam załatwić? Jak się zarejestrować?
Dobry sprzedawca to sprzedawca, który…? Jest wiele odpowiedzi na to pytanie, ale dobrze jest jeśli sprzedawca nie unika kontaktu ze strony Klienta
Co piąty Polak jest skłonny zainwestować w panele fotowoltaiczne – wynika z badań, które na zlecenie RWE Polska przeprowadził TNS Polska. Według studium RWE do roku 2050 produkcja prądu w rozproszonych źródłach może diametralnie wzrosnąć.
Jak dowiedziała się „Rzeczpospolita” wielu sprzedawców energii elektrycznej jest bardzo zainteresowanych ogłoszonym z ubiegłym tygodniu przetargu na zakup prądu dla warszawskiego metra, a konkretnie drugiej linii.