Aktualności
Start Aktualności Orange Energia chce przyciągnąć klientów rabatami
Artykuł

Orange Energia chce przyciągnąć klientów rabatami

Jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu Orange ruszyło z sprzedażą prądu już na terenie całej Polski. Z oferty Orange Energia mogą skorzystać także gospodarstwa domowe. Pomarańczowy telekom proponuje odbiorcom energii liczne rabaty. Jakie?

Fot. Flickr.com, Tjeerd

Pakiet Powitalny

Pierwszym rabatem jest Pakiet Powitalny. Jest to jednorazowy upust, o jaki Orange pomniejszy swoim klientom rachunek za prąd w pierwszym roku trwania umowy. Jego wysokość jest uzależniona od rocznego zużycia energii. Minimalna kwota rabatu to 50 zł, a maksymalna 200 zł. Wielkość zużycia energii jest weryfikowana na podstawie rachunków za energię elektryczną za okres ostatnich sześciu miesięcy.

Rabat Orange lub…

Rabat Orange, który wynosi od 5 zł do 15 zł miesięcznie to stały rabat dla klientów podpisujących umowę na 24 miesiące oraz osób korzystających już z innej usługi Orange na podstawie odrębnej umowy. Rabat ten będzie naliczany, co miesiąc w drugim roku od daty zmiany sprzedawcy energii elektrycznej na Orange.

Rabat Open

Drugim rodzajem stałego upustu jest Rabat Open. O 10 zł, 15 zł bądź 20 zł miesięcznie Orange będzie zmniejszać faktury za energię czynną tym klientom, którzy podpiszą umowę na 2 lata, mają już więcej niż jedną usługę w Orange i posiadają aktywny status w Orange Open. Naliczanie tego rabatu będzie się odbywać, co miesiąc w drugich dwunastu miesiącach od daty zmiany sprzedawcy.

Faktury i odczyt licznika prądu

Orange Energia klientom indywidualnym będzie wystawiać rachunki za energię w cyklu comiesięcznym. Odbiorcy energii mają możliwość samodzielnego przeprowadzenia odczytów liczników prądu i podawanie ich za pośrednictwem strony internetowej. Już niedługo ofertę Orange na prąd szczegółowo przeanalizujemy.

Agnieszka Kierzkowska, Redaktor naczelna

Średnia ocena
 
 
 
 
 

Dziękujemy za oddanie głosu


Porównaj oferty instalacji fotowoltaicznych
dla domu:
na dachu
na gruncie
płaski
15o
35o - wzorcowy
powyżej 35o
dachówka
blacha
papa
Najlepsze oferty energii elektrycznej
Zobacz też inne aktualności
Rachunek za prąd przeniosło już ponad 455,6 tys. odbiorców!
06 Maj 2015

Rachunek za prąd przeniosło już ponad 455,6 tys. odbiorców!

Urząd Regulacji Energetyki podał najnowsze dane odnośnie liczby zmian sprzedawcy energii elektrycznej. W pierwszym kwartale 2015 roku na taki krok zde...
Energa i Microsoft: nowe oferty jesienią
04 Sierpień 2015

Energa i Microsoft: nowe oferty jesienią

Energa i Microsoft zapowiadają, że za kilka tygodni wejdą na rynek nowe propozycje produktowe. Firmy podpisały właśnie list intencyjny o dalszej współ...
Telekomy oferują prąd by…
03 Październik 2014

Telekomy oferują prąd by…

Już każdy z większych operatorów telefonii komórkowej w Polsce ma w swojej ofercie sprzedaż energii elektrycznej. Obsługujące miliony klientów telekom...
Płacą za zużycie prądu
12 Maj 2016

Płacą za zużycie prądu

W Niemczech padł kolejny rekord w produkcji prądu z OZE. W niedzielę energia pochodząca z odnawialnych źródeł pokryła aż 87% zapotrzebowania. Przez ki...
Orange chce kupić 100% akcji Multimedia Polska Energia
13 Lipiec 2017

Orange chce kupić 100% akcji Multimedia Polska Energia

Orange Polska negocjuje zakup 100% udziałów Multimedia Polska Energia Sp. z o.o. Jak podał sam Orange wynik negocjacji jest niepewny.
Sprawdź zużycie energii dla urządzeń
łazienka
Łazienka
salon
Salon
warsztat
Warsztat
biuro
Biuro
ogród
Ogród
kuchnia
Kuchnia

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7