Poradniki
Start Poradniki Energetyczne Centrum kontakt
Artykuł

Energetyczne Centrum kontakt

Energetyczne Centrum to niezależny sprzedawca gazu i energii elektrycznej działający w naszym kraju od 2011. Chcesz się skontaktować z Biurem Obsługi Klienta tej firmy energetycznej? Tutaj znajdziesz wszelkie namiary.

energetyczne centrum

Fot. Flickr.com

Energetyczne Centrum

Energetyczne Centrum działa na polskim rynku energii elektrycznej i gazu od roku 2011. Wchodzi w skład Energy Supplier No1, grupy kapitałowej funkcjonującej w Europie Środkowej. Z oferty tego niezależnego sprzedawcy energii i gazu skorzystało ponad 150 tys. polskich odbiorców.

Kontakt z Energetycznym Centrum

Z Biurem Obsługi Klienta Energetycznego Centrum możesz się skontaktować w różnoraki sposób. Możesz wysłać tradycyjny list na adres: ul. Domaniewska, 02-672 Warszawa albo wiadomość elektroniczną na adres dok@ec.net.pl bądź za pomocą znajdującego się na stronie internetowej Energetycznego Centrum formularza kontaktowego. Jeśli sprawa dotyczy konkretnej umowy to w liście czy e-mailu podaj jej numer. Takie dane z pewnością przyspieszą rozwiązanie zgłoszenia.

Centrum Energetyczne posiada także własną infolinię: 801450 550, która jest czynna w dni robocze od godziny 8.00 do 19.00. Zanim zadzwonisz pod ten numer przygotuj nr PESEL oraz nr umowy.

Średnia ocena
 
 
 
 
 

Dziękujemy za oddanie głosu


Dla domu dom
Płać za energię jak najmniej. Porównaj ceny.
firma Dla firmy

Zobacz też inne wpisy

Błękitna Energia cennik
05 Maj 2015
Błękitna Energia to marka produktów energetycznych (gaz i energia elektryczna), której właścicielem jest Energetyczne Centrum. Ceny energii jakie prop...
Ilona Mroczek, Błękitna Energia: Zmiana sprzedawcy gazu to realne oszczędności
13 Maj 2015
O rozwijającym się polskim rynku gazu, procesie zmiany sprzedawcy, oszczędnościach, które wynikają z wyboru alternatywnej oferty oraz o nowej marce E...

Sprawdź zużycie energii dla urządzeń

łazienka
Łazienka
salon
Salon
warsztat
Warsztat
biuro
Biuro
ogród
Ogród
kuchnia
Kuchnia

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7