Poradniki
Start Poradniki Energetyczne Centrum kontakt
Artykuł

Energetyczne Centrum kontakt

Energetyczne Centrum to niezależny sprzedawca gazu i energii elektrycznej działający w naszym kraju od 2011. Chcesz się skontaktować z Biurem Obsługi Klienta tej firmy energetycznej? Tutaj znajdziesz wszelkie namiary.

energetyczne centrum

Fot. Flickr.com

Energetyczne Centrum

Energetyczne Centrum działa na polskim rynku energii elektrycznej i gazu od roku 2011. Wchodzi w skład Energy Supplier No1, grupy kapitałowej funkcjonującej w Europie Środkowej. Z oferty tego niezależnego sprzedawcy energii i gazu skorzystało ponad 150 tys. polskich odbiorców.

Kontakt z Energetycznym Centrum

Z Biurem Obsługi Klienta Energetycznego Centrum możesz się skontaktować w różnoraki sposób. Możesz wysłać tradycyjny list na adres: ul. Domaniewska, 02-672 Warszawa albo wiadomość elektroniczną na adres dok@ec.net.pl bądź za pomocą znajdującego się na stronie internetowej Energetycznego Centrum formularza kontaktowego. Jeśli sprawa dotyczy konkretnej umowy to w liście czy e-mailu podaj jej numer. Takie dane z pewnością przyspieszą rozwiązanie zgłoszenia.

Centrum Energetyczne posiada także własną infolinię: 801450 550, która jest czynna w dni robocze od godziny 8.00 do 19.00. Zanim zadzwonisz pod ten numer przygotuj nr PESEL oraz nr umowy.

Średnia ocena
 
 
 
 
 

Dziękujemy za oddanie głosu


Porównaj ceny energii elektrycznej
dla domu:

Noc: 30%
Dzień: 70%
Dla domu dom
Płać za energię jak najmniej. Porównaj ceny.
firma Dla firmy

Zobacz też inne wpisy

Błękitna Energia cennik
05 Maj 2015
Błękitna Energia to marka produktów energetycznych (gaz i energia elektryczna), której właścicielem jest Energetyczne Centrum. Ceny energii jakie prop...
Ilona Mroczek, Błękitna Energia: Zmiana sprzedawcy gazu to realne oszczędności
13 Maj 2015
O rozwijającym się polskim rynku gazu, procesie zmiany sprzedawcy, oszczędnościach, które wynikają z wyboru alternatywnej oferty oraz o nowej marce E...

Sprawdź zużycie energii dla urządzeń

łazienka
Łazienka
salon
Salon
warsztat
Warsztat
biuro
Biuro
ogród
Ogród
kuchnia
Kuchnia

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7