Poradniki
Start Poradniki Tauron kontakt – niezawodna obsługa klientów
Artykuł

Tauron kontakt – niezawodna obsługa klientów

Tauron kontakt – dzięki infolinii Taurona jesteś w stanie zrealizować wiele kluczowych formalności bez wychodzenia z domu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze kanały komunikacji z przedsiębiorstwem.

tauron logowanie

 

Z artykułu dowiesz się:

 1. Tauron infolinia – obsługa klienta

 2. Elektryk 24H

 3. Tauron logowanie eBOK

 4. Tauron obsługa klienta sp. z o.o 

 

Tauron infolinia – obsługa klienta

Jako przyszły i aktualny klient firmy Tauron masz do wyboru kilka możliwości kontaktu. Z dystrybutorem możesz się skontaktować za pośrednictwem infolinii, eBOK Tauron, punktu obsługi klienta czy kontaktu pisemnego w formie tradycyjnego pisma. Możesz również wybrać kontakt za sprawą internetowego formularza.

Infolinia jest przeznaczona dla osób, które są zainteresowane promocjami oraz ofertą sprzedaży prądu. Jest ona dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00-18.00. Jest to połączenie bezpłatne.

Infolinia działa pod numerem: 555 444 555. Taki kontakt daje możliwość rozwiązywania problemów i rozstrzygania wątpliwości, które dotyczą oferty. Za pośrednictwem rozmowy telefonicznej możesz przedstawić swoje pytanie i otrzymać na nie odpowiedź. Jeżeli zastanawiasz się, czy połączenie z infolinią jest płatne, odpowiadamy: nie jest droższe od standardowych stawek operatora.

Wykonując połączenie, uzyskasz również informacje o przebiegu takich formalności, jak: wypowiedzenie umowy czy zmiana taryfy. Sprzedawca na infolinii chętnie udzieli Ci odpowiedzi. Infolinia została uruchomiona po to, aby wyjaśniać również wątpliwości związane z saldem rachunku czy innymi sprawami związanymi z fakturą.

Jeżeli interesują Cię informacje na temat zużycia energii, czy nowych faktur, skontaktuj się z Tauronem pod nr: 32 606 0 606. Szybko uzyskasz dane na temat zużycia energii, nowych taryf, czy aktualnych faktur. 

Natomiast jeśli chcesz zmienić taryfę lub kupić kolejne usługi, zadzwoń pod nr: 555 444 555. Infolinia jest dostępna od poniedziałku do piątku między 7.00 a 18.00.

Nastąpiła u Ciebie czasowa awaria w dostawie energii i nie masz możliwości zasilania urządzeń energetycznych? A może nastąpiło uszkodzenie sieci? Skontaktuj się z Tauronem. 

Tauron kontakt telefoniczny: 32 303 0 991.

tauron kontakt

Elektryk 24H

Tauron stworzył specjalną usługę dla swoich klientów, której nazwa brzmi: Elektryk 24H. Jeżeli skorzystasz z takiej usługi, operator da Ci gwarancję stałej stawki za kWh przez okres trwania całej umowy, a także możliwość korzystania z usługi elektryka. 

 

 Przy awaryjnych wyłączeniach energii elektrycznej taka usługa również może być korzystna. Jeżeli zgłosisz zapotrzebowanie na usługę, specjalista w ciągu 4 godzin zjawi się u Ciebie. W przypadku zgłoszenia serwisu urządzenia, serwisant przyjedzie w ciągu doby. Jedynym warunkiem zrealizowania usługi jest koszt naprawy. Nie może on przekroczyć wysokości 500 zł.

 

 

Tauron logowanie eBOK

Poza kontaktem na infolinii pomocny jest również wirtualny kontakt przez konto eBOK. To elektroniczna forma obsługi klienta. Aplikacja daje możliwość zadawania pytań, ułatwia przeglądanie bieżących ofert, a także monitorowania aktualnego stanu konta. Na swoim profilu eBOK znajdziesz zakładki, które ułatwiają:

 • wysyłanie zapytań,

 • podgląd stanu liczników,

 • obserwację zużycia bieżącego i średniodobowe wykazanego na fakturach,

 • dostęp do wzorów umów oraz porad i materiałów pomocniczych, informacyjnych o Twoich prawach i obowiązkach,

 • monitorowanie salda konta – jest tu możliwość m.in. przeglądania listy dokonanych wpłat za energię,

 • dostęp do elektronicznej faktury – można ją pobrać w każdej chwili,

 • monitorowanie zużycia energii,

 • składanie wniosków i skarg,

 • wysyłanie zapytań.

Obsługa samej platformy jest łatwa, przyjemna i bardzo intuicyjna. Mogą z niej skorzystać odbiorcy z m.in. Krakowa, Wrocławia, Gliwic, Jeleniej Góry czy Legnicy.

Uzyskanie dostępu do elektronicznego Biura Obsługi i korzystanie z niego jest całkowicie darmowe. Jak uzyskać dostęp do elektronicznego konta? Logowanie, najpierw stwórz własne konto, zarejestruj się, wypełnij i wyślij konkretny formularz internetowy. Niezbędne jest podanie takich danych jak np. nr klienta i PESEL.

Pismo do Tauron można wysłać na adres: Tauron Obsługa Klienta, ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice, albo e-mailem na adres [email protected] (klienci indywidualni) lub [email protected] (klienci biznesowi)

Tauron obsługa klienta sp. z o.o 

Tauron bez problemu przyjmuje stacjonarnie umówionych klientów. Jeśli chcesz się skontaktować ze sprzedawcą, punkty obsługi klienta ulokowane są na terenie działania sprzedawcy i dystrybutora. W lokalnych punktach również zapoznasz się z ofertą, zmienisz dane kontaktowe i złożysz niektóre wnioski. Tam też możesz udać się w celu uzyskania informacji o aktualnych promocjach. 

Możesz także poprosić pracowników Punktu Obsługi Klienta o pomoc w analizie czy opłaca ci się zmienić taryfę energetyczną. Na naszej stronie internetowej znajdziesz listę wszystkich stacjonarnych Biur Obsługi Klienta Tauron. W większości przypadków Biura działają od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 16.00.

Średnia ocena
 
 
 
 
 

Dziękujemy za oddanie głosu


Porównaj oferty instalacji fotowoltaicznych
dla domu:
na dachu
na gruncie
płaski
15o
35o - wzorcowy
powyżej 35o
dachówka
blacha
papa
Najlepsze oferty energii elektrycznej

Zobacz też inne wpisy

Tauron oferty na prąd
07 Listopad 2016
Tauron dla klientów indywidualnych ma kilka ofert na prąd: „Prąd z Serwisantem 24h”, „Prąd z Elektrykiem 24h”, „Prąd z Eko”.
Jak się zalogować na eBOK Tauron? Co można załatwić w Tauron eBOK?
16 Marzec 2015
Czym jest eBOK? Jest to elektroniczna usługą jaką dla swoich klientów wprowadził Tauron Polska Energia. Zobacz co dzięki niej zyskują klienci?
Ceny prądu TAURON
25 Kwiecień 2017
TAURON już w 2014 wprowadził do oferty usługi serwisowe. Obecnie pakiet elektryczny rozciąga się do Elektryka 24H, Serwisanta 24H, GazPomocy 24H i Ser...
Firmy energetyczne – która sprzedaje najtańszy prąd?
27 Kwiecień 2015
Na polskim rynku funkcjonuje wiele firm energetycznych. My dziś pod lupę weźmiemy cztery największe w Polsce grupy kapitałowe – Polską Grupę Energetyc...
Oferta września 2017- Tauron Prąd z Eko
25 Wrzesień 2017
W tym miesiącu zespół EnergiaDirect.pl wyróżnia ofertę firmy Tauron „Prąd z Eko”. Klienci wybierający ten produkt mają gwarancje, że kupują prąd poch...
Sprawdź zużycie energii dla urządzeń
łazienka
Łazienka
salon
Salon
warsztat
Warsztat
biuro
Biuro
ogród
Ogród
kuchnia
Kuchnia

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7