Poradniki
Start Poradniki Tauron Infolinia – jaki jest numer? Co załatwisz?
Artykuł

Tauron Infolinia – jaki jest numer? Co załatwisz?

Potrzebujesz skontaktować się z Tauronem? Tutaj znajdziesz numery telefonu oraz informacje, co uda ci się załatwić w Telefonicznym Biurze Obsługi Klienta.

tauron infolinia

Numery Tauroninfolinia

555 444555

Call Center jest przeznaczona dla osób, które są zainteresowane ofertą sprzedaży prądu oraz promocjami. Czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 18.00.

Co załatwisz?

 • Uzyskasz informacje o ofercie dla domu i firm - Pracownikpoinformuje Cię jaką obecnie Tauron ma ofertę dla odbiorców indywidualnych oraz firm. Dowiesz się m.in. jak kształtują sięceny za kilowatogodzinę oraz inne opłaty, np. opłata handlowa,od i do kiedy jest ważna dana oferta.
 • Uzyskasz informacje o taryfach, którą z nich wybrać - Dzwoniąc pod numer 555 444 555 otrzymasz odpowiedzi na wszelkie pytania związane z taryfami energetycznymi. Pracownik infolinii postara się także pomóc w zakresie wybrania optymalnej taryfy dla Ciebie.
 • Uzyskasz informacje o aktualnych promocjach - Kontaktując siętelefonicznie z Tauronem dowiesz się,jakie aktualnie ma promocje i do kiedy trwają, jakie są warunki oferty promocyjnej, jak ją uzyskać itp.
 • Uzyskasz informacje o umowach -możesz także zadzwonić chcąc uzyskać wszelkie informacje o umowach, np. jak zawrzeć umowę z Tauronem, jakie są warunki umowy, ile trwa umowa, jak ją można wypowiedzieć, jakie są wymagane dokumenty oraz dane do zawarcia danej umowy.
 • Zawrzesz umowę kompleksową lub umowę sprzedaży - Drogą telefoniczną można nie tyle co podpisać umowę, a ją przygotować.Pracownik infolinii na podstawie podanych danych przygotuje umowę i wyśle ją do klienta.

Zamów bezpłatne porównanie Twojego rachunku

32606 0606

Na ten numer powinni dzwonić klienci w sprawach dotyczących obsługi. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 18.00.

Co załatwisz?

 • Sprawdzisz saldo na koncie - Nie wiesz jak wygląda saldo na Twoim koncie rozliczeniowym w Tauronie? Taką informację możesz bez problemu uzyskać od pracowników infolinii.
 • Załatwisz sprawy związane z fakturą - Dzwoniąc na infolinie wyjaśnisz wszystkie kwestie związane z fakturą, np. zgłosisz zgubienie faktury, poprosisz o wystawienie duplikatu rachunku.
 • Uzyskasz informacje o elektronicznym Biurze Obsługi Klienta (eBOK) - Od pracownikówdowiesz się,jak sięzarejestrować w eBOK, jakie dane są potrzebne do rejestracji, co można uzyskać w eBOK, jak wygląda Tauron logowanieitp.
 • Rozwiążesz problemy związane z logowaniem do eBOK - Wprzypadku, gdy nie możesz się zalogować do elektronicznego Biura Obsługi Klienta zadzwoń na numer 32 606 0 606. Pracownicy infolinii rozwiążą problem z logowaniem.
 • Zmienisz dane kontaktowe w umowie - Chcesz zmienić np. adres do korespodencji? Wystarczy, że zadzwonisz na infolinie a pracownicy Taurona dokonają zmiany w umowie.
 • Zgłosisz reklamacje - Reklamacje np. rachunku za energię elektryczną można zgłosić także za pośrednictwem infolinii.
 • Uzyskasz informacje o liczniku - Masz np. jakieś wątpliwości dotyczące działania licznika prądu? Wszelkie informacje o Tauron odczyty uzyskasz dzwoniąc na infolinie.
 • Zgłosisz potrzebę skorzystania z usługi elektryk 24 - W przypadku awarii w domu możesz zgłosić ten fakt dzwoniąc na podany wyżej nr, elektryk przyjedzie do Ciebie w ciągu maksymalnie czterech godzin od zgłoszenia.
 • Uzyskasz informacje o wypowiedzeniu umowy - Chcesz wypowiedzieć umowę, ale nie wiesz w jaki sposób? Wszelkie informacje zdobędziesz dzwoniąc na infolinie.
 • Uzyskasz informacje o możliwości zmiany taryfy - Taryfę energetyczną można zmienić. Szczegółowe informację na ten temat można uzyskać od pracowników infolinii.

Agnieszka Kierzkowska

Średnia ocena
 
 
 
 
 

Dziękujemy za oddanie głosu


Porównaj ceny energii elektrycznej
dla domu:

Noc: 30%
Dzień: 70%
Dla domu dom
Płać za energię jak najmniej. Porównaj ceny.
firma Dla firmy

Zobacz też inne wpisy

Jak się zalogować na eBOK Tauron? Co można załatwić w Tauron eBOK?
16 Marzec 2015
Czym jest eBOK? Jest to elektroniczna usługą jaką dla swoich klientów wprowadził Tauron Polska Energia. Zobacz co dzięki niej zyskują klienci?
Oferta września 2017- Tauron Prąd z Eko
25 Wrzesień 2017
W tym miesiącu zespół EnergiaDirect.pl wyróżnia ofertę firmy Tauron „Prąd z Eko”. Klienci wybierający ten produkt mają gwarancje, że kupują prąd poch...
Tauron taryfy
05 Maj 2015
Każdy sprzedawca pobiera własne stawki oraz zbiór warunków ich stosowania. Odbiorcy płacą za otrzymywanie energii, stawki zmieniają się wraz z posiada...
Ceny prądu TAURON
25 Kwiecień 2017
TAURON już w 2014 wprowadził do oferty usługi serwisowe. Obecnie pakiet elektryczny rozciąga się do Elektryka 24H, Serwisanta 24H, GazPomocy 24H i Ser...
Tauron taryfa G11
05 Maj 2015
Cenniki zmieniają się wraz z wprowadzeniem nowej oferty. Obecnie sprzedawca przyciąga Klientów darmowym prądem i usługa Elektryk 24.
Sprawdź zużycie energii dla urządzeń
łazienka
Łazienka
salon
Salon
warsztat
Warsztat
biuro
Biuro
ogród
Ogród
kuchnia
Kuchnia

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7