Poradniki
Start Poradniki Tauron Infolinia
Artykuł

Tauron Infolinia

Potrzebujesz skontaktować się z Tauronem? Tutaj znajdziesz numery telefonu oraz informacje, co uda ci się załatwić w Telefonicznym Biurze Obsługi Klienta.

Numery infolinii Tauron

555 444 555

Infolinia jest przeznaczona dla osób, które są zainteresowane ofertą sprzedaży prądu oraz promocjami. Czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 18.00.

Co załatwisz?

 • Uzyskasz informacje o ofercie dla domu i firm - Pracownik infolinii poinformuje Cię jaką obecnie Tauron ma ofertę dla odbiorców indywidualnych oraz firm. Dowiesz się m.in. jak kształtują się ceny za kilowatogodzinę oraz inne opłaty, np. opłata handlowa,  od i do kiedy jest ważna dana oferta.
 • Uzyskasz informacje o taryfach, którą z nich wybrać - Dzwoniąc pod numer 555 444 555 otrzymasz odpowiedzi na wszelkie pytania związane z taryfami energetycznymi. Pracownik infolinii postara się także pomóc w zakresie wybrania optymalnej taryfy dla Ciebie. 
 • Uzyskasz informacje o aktualnych promocjach - Kontaktując się telefonicznie z Tauronem dowiesz się, jakie aktualnie ma promocje i do kiedy trwają, jakie są warunki oferty promocyjnej, jak ją uzyskać itp. 
 • Uzyskasz informacje o umowach - Na infolinie Taurona możesz także zadzwonić chcąc uzyskać wszelkie informacje o umowach, np. jak zawrzeć umowę z Tauronem, jakie są warunki umowy, ile trwa umowa, jak ją można wypowiedzieć, jakie są wymagane dokumenty oraz dane do zawarcia danej umowy. 
 • Zawrzesz umowę kompleksową lub umowę sprzedaży - Drogą telefoniczną można nie tyle co podpisać umowę, a ją przygotować. Pracownik infolinii na podstawie podanych danych przygotuje umowę i wyśle ją do klienta. 

Zamów bezpłatne porównanie Twojego rachunku

32 606 0 606

Na ten numer powinni dzwonić klienci w sprawach dotyczących obsługi. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 18.00.

Co załatwisz?

 • Sprawdzisz saldo na koncie - Nie wiesz jak wygląda saldo na Twoim koncie rozliczeniowym w Tauronie? Taką informację możesz bez problemu uzyskać od pracowników infolinii. 
 • Załatwisz sprawy związane z fakturą - Dzwoniąc na infolinie wyjaśnisz wszystkie kwestie związane z fakturą, np. zgłosisz zgubienie faktury, poprosisz o wystawienie duplikatu rachunku. 
 • Uzyskasz informacje o elektronicznym Biurze Obsługi Klienta (eBOK) - Od pracowników infolinii dowiesz się, jak się zarejestrować w eBOK, jakie dane są potrzebne do rejestracji, co można uzyskać w eBOK itp. 
 • Rozwiążesz problemy związane z logowaniem do eBOK - W przypadku, gdy nie możesz się zalogować do elektronicznego Biura Obsługi Klienta zadzwoń na numer 32 606 0 606. Pracownicy infolinii rozwiążą problem z logowaniem. 
 • Zmienisz dane kontaktowe w umowie - Chcesz zmienić np. adres do korespodencji? Wystarczy, że zadzwonisz na infolinie a pracownicy Taurona dokonają zmiany w umowie. 
 • Zgłosisz reklamacje - Reklamacje np. rachunku za energię elektryczną można zgłosić także za pośrednictwem infolinii. 
 • Uzyskasz informacje o liczniku - Masz np. jakieś wątpliwości dotyczące działania licznika prądu? Wszelkie informacje o liczniku uzyskasz dzwoniąc na infolinie. 
 • Zgłosisz potrzebę skorzystania z usługi elektryk 24 - W przypadku awarii w domu możesz zgłosić ten fakt dzwoniąc na infolinie Taurona, elektryk przyjedzie do Ciebie w ciągu maksymalnie czterech godzin od zgłoszenia. 
 • Uzyskasz informacje o wypowiedzeniu umowy - Chcesz wypowiedzieć umowę, ale nie wiesz w jaki sposób? Wszelkie informacje zdobędziesz dzwoniąc na infolinie. 
 • Uzyskasz informacje o możliwości zmiany taryfy - Taryfę energetyczną można zmienić. Szczegółowe informację na ten temat można uzyskać od pracowników infolinii. 

Agnieszka Kierzkowska

Średnia ocena
 
 
 
 
 

Dziękujemy za oddanie głosu


TAGI:
Dla domu
Płać za energię jak najmniej. Porównaj ceny.
Dla firmy

Zobacz też inne wpisy

11 Styczeń 2017
TAURON Kontakt
Zwykle niechętnie rozmawiamy z konsultantami, ale pomoc telefoniczna może nam być potrzebna w każdej chwili. Warto też zanim wybierzemy się do biura s...
Czytaj dalej
27 Kwiecień 2015
Firmy energetyczne
Na polskim rynku funkcjonuje wiele firm energetycznych. My dziś pod lupę weźmiemy cztery największe w Polsce grupy kapitałowe – Polską Grupę Energetyc...
Czytaj dalej
05 Maj 2015
Tauron taryfa G12
W nocy taniej – taki cel ma ta taryfa dedykowana dla osób lubiących nocne życie, posiadających piece akumulacyjne i bojlery.
Czytaj dalej
05 Maj 2015
Tauron cennik
Co w 2015 roku przygotował dla przyszłych i obecnych Klientów Tauron? Pomoc w przypadku awarii, 50 złotych jako bonus, a może coś więcej?
Czytaj dalej
29 Kwiecień 2015
Zmiana taryfy Tauron
W określonych godzinach doby potrafisz ograniczyć zużycie prądu? Chcesz mieć tańszą energię elektryczną w weekendy i święta? Zobacz, co trzeba zrobić ...
Czytaj dalej

Sprawdź zużycie energii dla urządzeń

Łazienka
Salon
Warsztat
Biuro
Ogród
Kuchnia

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7