Poradniki
Start Poradniki Tauron Infolinia
Artykuł

Tauron Infolinia

Potrzebujesz skontaktować się z Tauronem? Tutaj znajdziesz numery telefonu oraz informacje, co uda ci się załatwić w Telefonicznym Biurze Obsługi Klienta.

Numery infolinii Tauron

555 444 555

Infolinia jest przeznaczona dla osób, które są zainteresowane ofertą sprzedaży prądu oraz promocjami. Czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 18.00.

Co załatwisz?

 • Uzyskasz informacje o ofercie dla domu i firm - Pracownik infolinii poinformuje Cię jaką obecnie Tauron ma ofertę dla odbiorców indywidualnych oraz firm. Dowiesz się m.in. jak kształtują się ceny za kilowatogodzinę oraz inne opłaty, np. opłata handlowa,  od i do kiedy jest ważna dana oferta.
 • Uzyskasz informacje o taryfach, którą z nich wybrać - Dzwoniąc pod numer 555 444 555 otrzymasz odpowiedzi na wszelkie pytania związane z taryfami energetycznymi. Pracownik infolinii postara się także pomóc w zakresie wybrania optymalnej taryfy dla Ciebie. 
 • Uzyskasz informacje o aktualnych promocjach - Kontaktując się telefonicznie z Tauronem dowiesz się, jakie aktualnie ma promocje i do kiedy trwają, jakie są warunki oferty promocyjnej, jak ją uzyskać itp. 
 • Uzyskasz informacje o umowach - Na infolinie Taurona możesz także zadzwonić chcąc uzyskać wszelkie informacje o umowach, np. jak zawrzeć umowę z Tauronem, jakie są warunki umowy, ile trwa umowa, jak ją można wypowiedzieć, jakie są wymagane dokumenty oraz dane do zawarcia danej umowy. 
 • Zawrzesz umowę kompleksową lub umowę sprzedaży - Drogą telefoniczną można nie tyle co podpisać umowę, a ją przygotować. Pracownik infolinii na podstawie podanych danych przygotuje umowę i wyśle ją do klienta. 

Zamów bezpłatne porównanie Twojego rachunku

32 606 0 606

Na ten numer powinni dzwonić klienci w sprawach dotyczących obsługi. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 18.00.

Co załatwisz?

 • Sprawdzisz saldo na koncie - Nie wiesz jak wygląda saldo na Twoim koncie rozliczeniowym w Tauronie? Taką informację możesz bez problemu uzyskać od pracowników infolinii. 
 • Załatwisz sprawy związane z fakturą - Dzwoniąc na infolinie wyjaśnisz wszystkie kwestie związane z fakturą, np. zgłosisz zgubienie faktury, poprosisz o wystawienie duplikatu rachunku. 
 • Uzyskasz informacje o elektronicznym Biurze Obsługi Klienta (eBOK) - Od pracowników infolinii dowiesz się, jak się zarejestrować w eBOK, jakie dane są potrzebne do rejestracji, co można uzyskać w eBOK itp. 
 • Rozwiążesz problemy związane z logowaniem do eBOK - W przypadku, gdy nie możesz się zalogować do elektronicznego Biura Obsługi Klienta zadzwoń na numer 32 606 0 606. Pracownicy infolinii rozwiążą problem z logowaniem. 
 • Zmienisz dane kontaktowe w umowie - Chcesz zmienić np. adres do korespodencji? Wystarczy, że zadzwonisz na infolinie a pracownicy Taurona dokonają zmiany w umowie. 
 • Zgłosisz reklamacje - Reklamacje np. rachunku za energię elektryczną można zgłosić także za pośrednictwem infolinii. 
 • Uzyskasz informacje o liczniku - Masz np. jakieś wątpliwości dotyczące działania licznika prądu? Wszelkie informacje o liczniku uzyskasz dzwoniąc na infolinie. 
 • Zgłosisz potrzebę skorzystania z usługi elektryk 24 - W przypadku awarii w domu możesz zgłosić ten fakt dzwoniąc na infolinie Taurona, elektryk przyjedzie do Ciebie w ciągu maksymalnie czterech godzin od zgłoszenia. 
 • Uzyskasz informacje o wypowiedzeniu umowy - Chcesz wypowiedzieć umowę, ale nie wiesz w jaki sposób? Wszelkie informacje zdobędziesz dzwoniąc na infolinie. 
 • Uzyskasz informacje o możliwości zmiany taryfy - Taryfę energetyczną można zmienić. Szczegółowe informację na ten temat można uzyskać od pracowników infolinii. 

Agnieszka Kierzkowska

Średnia ocena
 
 
 
 
 

Dziękujemy za oddanie głosu


TAGI:
Dla domu
Płać za energię jak najmniej. Porównaj ceny.
Dla firmy

Zobacz też inne wpisy

08 Listopad 2016
Tauron nadpłata
Jeszcze wielu Polaków płaci tzw. prognozowane rachunki za energię elektryczną. Takie rozliczenie się za zużycie prądu niejednokrotnie prowadzi do pows...
Czytaj dalej
17 Październik 2016
Jak załatwić przyłączenie do prądu Tauron?
Zanim przyłączymy nasz obiekt do sieci danego dystrybutora to musimy uzyskać warunki przyłączenia oraz podpisać i zrealizować umowę o przyłączenie. W ...
Czytaj dalej
23 Listopad 2016
Tauron rachunki
Szukasz informacji o rachunkach za prąd Tauron? Z tego poradnika dowiesz się co to są rozliczenia prognozowane, jak kontrolować swoje rachunki, jak sz...
Czytaj dalej
07 Październik 2015
Numery kont bankowych – Tauron
Rachunki za prąd są nieodłącznym elementem usług świadczonych zarówno przez sprzedawców i dystrybutorów.
Czytaj dalej
29 Wrzesień 2016
Tauron reklamacje
Podstawą do złożenia reklamacji jest nie tylko nieprawidłowe rozliczenie za zużycie energii, ale i także m.in. niedotrzymanie standardów jakościowych....
Czytaj dalej

Sprawdź zużycie energii dla urządzeń

Łazienka
Salon
Warsztat
Biuro
Ogród
Kuchnia

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7