Tagi

Spis aktualności
Odcięcie prądu bez powiadomienia
Niezapłacone faktury za prąd oznaczają odcięcie dostaw. Chociaż odbiorcy liczą się z takim działaniem, to odcięcie prądu bez powiadomienia to łamanie praw konsumentów.

Zasilanie awaryjne, może warto pomyśleć o nim na wypadek przerw w dostawie energii?
W przypadku dłuższej awarii zasilania firma produkcyjna odnotowuje straty, kopia zapasowa systemu zasilania dla Twojej firmy może okazać się błogosławieństwem. Uważaj jednak aby nie stała się przekleństwem.

Uwaga na oszustwa energetyczne!
Oszust czy naciągacz, a może handlowiec uciekający się do nieczystych zagrywek? Zmiana sprzedawcy energii jest opłacalna, ale na oszustów trzeba uważać. Jak się przed nimi bronić, poznaj swoje prawa.

Inwestor zapowiada – szykujemy miliardowe inwestycje w PKP Energetyce
CVC Partner, firma inwestycyjna, która niebawem będzie właścicielem koncernu PKP Energetyka ma zamiar inwestować w Polską kolej prawie pół miliarda złotych rocznie. Takie plany zdradza PAP Przemysław Obłój z funduszu inwestycyjnego CVC Partners.

Awaria sieci energetycznej? Możesz ją zgłosić SMS-em
Klienci ENERGA-Operator mogą zgłosić awarię sieci energetycznej SMS-em. Na telefon komórkowy otrzymają od dystrybutora prądu informacje odnośnie jej usunięcia. To pierwsza tego typu usługa w Polsce, a druga na kontynencie europejskim. Przedsiębiorstwo energetyczne ma w planach także zwiększenie liczby łączy telefonicznych.

Podłączenie do sieci energetycznej – w Polsce czeka się aż 161 dni
„Puls Biznesu” poinformował, że statystycznie rzecz biorąc w naszym kraju firma czeka na podłączenie do sieci 161 dni. Pod tym względem zajmujemy dopiero 137 pozycje na świecie, a wyprzedza nas choćby Lesotho…

Nowe liczniki energii podglądają odbiorców?
Jak przekonują spółki dystrybucyjne inteligentne liczniki energii elektrycznej nie mają możliwości dostarczać danych o zachowaniach odbiorców w czasie rzeczywistym. Skutecznie ogranicza to wybrana technologia.

1
Porównaj ceny energii elektrycznej
dla domu:

Noc: 30%
Dzień: 70%

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7