Tagi

Spis aktualności
Tauron pozyskał środki na inteligentne sieci

Tauron pozyskał środki na inteligentne sieci

TAURON Dystrybucja, jeden z największych operatorów systemu dystrybucyjnego, pozyska kolejne już fundusze z UE na budowę oraz modernizację sieci energetycznej, tak aby dostosować je do funkcjonalności SMART.

Smart Lighting

Smart Lighting

Prawie wszystko zyskuje teraz przymiotnik smart. Mamy już inteligentne zegarki, inteligentne samochody, inteligentne domy, banki wprowadzają inteligentne systemy płatności. Obecnie zapanowała moda na inteligentne oświetlenie, które możemy kontrolować za pomocą smartfonów. Czy nadużywamy terminu smart? Co sprawia, można nazwać żarówkę inteligentną?

Konsolidacja energetyki? Jeszcze nie teraz

Konsolidacja energetyki? Jeszcze nie teraz

Andrzej Czerwiński, nowy minister skarbu jest zdania, że priorytetem nie jest teraz konsolidacja sektora energetycznego. W jego opinii najpierw należy uporządkować panującą na rynku energii sytuację, bo rynek konkurencyjny chroni końcowego odbiorcę.

Jakie są rodzaje sieci elektrycznych i energetycznych?

Jakie są rodzaje sieci elektrycznych i energetycznych?

W mediach często słyszymy: sieci energetyczne zagrożone wirusem, awaria sieci energetycznej, potrzebne inwestycje w sieci energetyczne. Czym w ogóle są sieci energetyczne? Jak je dzielimy i co kryje się pod pojęciem inteligentne sieci energetyczne - dowiesz się z tego artykułu.

1
Porównaj oferty instalacji fotowoltaicznych
dla domu:
na dachu
na gruncie
płaski
15o
35o - wzorcowy
powyżej 35o
dachówka
blacha
papa
Najlepsze oferty energii elektrycznej

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7