Tagi

Spis aktualności
105 tys. klientów Orange Energia
Orange Energia po zakupie spółki energetycznej z grupy Multimedia – Multimedia Polska Energia - obsługuje w sumie 105 tys. odbiorców prądu. Orange poinformował o zakończeniu procesu przejęcia spółki.

Orange kupuje spółkę Multimedia Polska Energia
Orange Polska i Tokida Investments zawarły warunkową przedwstępną umowę nabycia 100% udziałów spółki Multimedia Polska Energia. Wartość transakcji to 37 mln zł.

Orange chce kupić 100% akcji Multimedia Polska Energia
Orange Polska negocjuje zakup 100% udziałów Multimedia Polska Energia Sp. z o.o. Jak podał sam Orange wynik negocjacji jest niepewny.

Multimedia: uwaga na fałszywe rachunki
Multimedia Polska ostrzega przed e-mailami, które zawierają fałszywe rachunki za prąd, gaz, telewizję, Internet i telefon. Firma przypomina, że wysyła faktury listownie albo zamieszcza je w serwisie eBOK.

Multimedia nie chce już sprzedawać prądu i gazu
Multimedia, jeden z największych w Polsce operatorów telewizji kablowej, poszukuje kupców na Multimedia Polska Energia, która zajmuje się sprzedażą prądu i gazu - informuje „Puls Biznesu”.

Multimedia Polska bez Certyfikatu Sprzedawcy Energii Elektrycznej
Rada zarządzająca TOE podjęła decyzję o zawieszeniu prawa Multimedia Polska Energia do posługiwania się znakiem „Certyfikowany Sprzedawca Energii Elektrycznej”. Zarząd spółki postanowił zrezygnować z członkostwa w TOE.

Multimedia Polska rusza ze sprzedażą gazu
Wczoraj podczas konferencji Multimedia Polska przedstawiła nową strategię rozwoju. Grupa przekształca się z operatora telekomunikacyjnego na dostawcę usług zintegrowanych. Oprócz telewizji, Internetu, telefonu, czy prądu w ofercie pojawi się także m.in. gaz.

Niższe rachunki za energię dzięki ciepłej zimie
Tegoroczna zima okazuje się być niezwykle ciepła. Wysokie temperatury wpłynęły na obniżenie opłat za ogrzewanie oraz energię elektryczną. Multimedia Polska, jeden z alternatywnych sprzedawców prądu obliczył, ile zaoszczędziliśmy w porównaniu do ubiegłorocznych rachunków.

Ile wiemy na temat prądu?
Multimedia Polska wraz z TNS Polska zweryfikowała wiedzę Polaków na temat prądu. Z badania wynika m.in. że co czwarty z nas nie wie, ile energii elektrycznej pobierają dostępne na rynku żarówki, a 1/3 Polaków nie potrafi poprawnie określić wartości napięcia w gniazdku.

Ceny energii 2016: Prognoza Jakuba Jacewicza, Multimedia Polska
Każdy Nowy Rok dla konsumentów energii oznacza zmiany stawek na rachunkach. Czy w 2016 roku powinniśmy się spodziewać obniżek czy podwyżek cen prądu? O prognozę poprosiliśmy Jakuba Jacewicza, dyrektora Departamentu Usług Energetycznych, Multimedia Polska.

Oferta października: Multimedia „Energia z zestawem żarówek”
Multimedia Polska Energia Sp. z o.o. wchodząca w skład Grupy Multimedia Polska przygotowała dla nowych klientów indywidualnych ofertę „Energia z zestawem żarówek”. Klienci, którzy zdecydują się z skorzystać z tej propozycji otrzymają zestaw 6 żarówek LED 6W oraz gwarancje stałej ceny prądu przez nawet 4 lata.

Jakub Jacewicz, Multimedia Polska: Gwarantujemy niezmienność ceny i jedną fakturę
Multimedia Polska to jeden z niewielu alternatywnych sprzedawców prądu, który oferuje klientom jeden rachunek za sprzedaż i dystrybucje energii. O sprzedaży w modelu kompleksowym rozmawiamy z Jakubem Jacewiczem, dyrektorem Departamentu Usług Energetycznych Multimedia Polska Energia.

1
2
Porównaj ceny energii elektrycznej
dla domu:

Noc: 30%
Dzień: 70%

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7