PGE, podobnie jak inni najwięksi sprzedawcy prądu, rozszerza swoją ofertę związku z pojawieniem się nowej taryfy energetycznej dla gospodarstw domowych – G12as.
PGE Obrót oraz 50 jej partnerów dla klientów indywidualnych przygotowało specjalną promocję. Akcja jest częścią kampanii „Prąd jest lepszy z dodatkami”.
W ofercie „Zdrowa energia PGE” jest nie tylko gwarancja stałej ceny prądu i pomoc elektryka, ale i także szybki dostęp do usług medycznych.
PGE Obrót rusza z ogólnopolską akcją „Prąd jest lepszy z dodatkami”. Kampania potrwa do grudnia br. i będzie podzielona na dwie części. Celem jest promocja kompleksowej oferty PGE.
Jeśli Polska Grupa Energetyczna przejmie aktywa EDF Polska to trójka największych w naszym kraju producentów będzie w posiadaniu 70% rynku. Jak zauważa wnp.pl dodając do tego mniejsze spółki w rękach państwa będzie aż 75% rynku.
Największy w Polsce sprzedawca energii elektrycznej, czyli PGE Obrót z początkiem października wprowadzi specjalną ofertę dla prosumentów. Oprócz atrakcyjnej ceny w ramach nowej oferty PGE proponuje także produkty pozaenergetyczne – donosi PAP.
Na rynku energetycznym pojawiła się nowa oferta PGE Obrót – „Zdrowa energia PGE”. Sprzedawca prądu z Rzeszowa proponuje stałą cenę za kWh oraz pomoc medyczną i elektryka.
Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGE Obrót zyskało kilka nowych funkcjonalności. Z poziomu swojego konta w eBOK klient może m.in. uruchomić usługę eFaktury.
Sprzedawca prądu i ubezpieczyciel przygotowali wspólną ofertę w ramach, której oprócz taniej energii elektrycznej klient otrzymuje ubezpieczenie ruchomego mienia od kradzieży z włamaniem czy rabunku.
Studia energetyczna to nowość, według najnowszego rankingu miesięcznika edukacyjnego "Perspektywa". I tak, na studia o tym kierunku najlepiej wybrać się na Politechnikę Warszawską, Akademię Górniczo-Hutniczą i Politechnikę Wrocławską.
W ubiegły piątek Polska Grupa Energetyczna zawarła umową warunkową na zakup aktywów francuskiej spółki EDF. Prezes PGE zapowiada, że cenniki nie ulegną zmianie.
Polska Grupa Energetyczna za repolonizacje kilku elektrowni i elektrociepłowni zapłaci francuskiej spółce EdF nawet 4 mld zł. Pierwotnie oferta została złożona przez konsorcjum czterech spółek: Energa, Enea, PGE i PGNiG Termika.