Jak prognozuje Polska Grupa Energetyczna w 2017 roku średnia cena energii na rynku hurtowym będzie wynosić około 163-165 zł za MWh. W porównaniu do 2016 roku to niewielka podwyżka stawek.
PGE Obrót, to spółka która na rynek wprowadza innowacje, głównie w sferze reklamy i produktów dla klientów, niekonieczne tańszego prądu. Niedawno do swoich biur obsługi wprowadziła Holohostessy.
Polska Grupa Energetyczna wystartowała z nową odsłoną oferty „Prąd jak Prąd”. Klienci oprócz gwarancji stałej ceny do końca 2019 roku otrzymują pomoc fachowców z nawet ośmiu branż.
Polska Grupa Energetyczna przedstawiła szacunkowe dane za okres styczeń-wrzesień 2016r. Wynika z nich, że spadła zarówno produkcja, jak i cena energii – pisze gramwzielone.pl.
Do dystrybutora energii elektrycznej z wnioskiem o określenie warunków przyłączenia udajemy się w przypadku budowy obiektu, zwiększenia mocy przyłączeniowej, przebudowy i wymiany przyłącza oraz rozdzielenia instalacji.
PGE startuje z nową formułą oferty „Prąd jak Prąd”. Oprócz gwarancji stałej ceny sprzedawca proponuje pomoc fachowców: elektryka, hydraulika, ślusarza, szklarza, technika urządzeń grzewczych i gazowych, dekarza, serwisanta sprzętu RTV lub AGD oraz informatyka.
Uważasz, że w rozliczeniach z PGE wystąpiły jakieś nieprawidłowości? Masz wątpliwości czy dostarczona energia ma odpowiednie parametry jakościowe? Przerwa w dostawie prądu wyniosła ponad 24h? Masz prawo złożyć reklamacje.
Cztery największe polskie firmy energetyczne chcą stworzyć spółkę, która ma przyczynić się do rozwoju elektromobilności w naszym kraju. ElectroMobilityPoland ma m.in. produkować samochody elektryczne – wynika z komunikatu UOKiK.
PGE Dystrybucja rozpoczął wdrażanie pilotażowego programu w ramach systemu AMI. Nowoczesne liczniki zostaną zainstalowane w 50 tys. gospodarstw domowych na terenie osiedla Retkinia w Łodzi a także w Augustowie i okolicach.
Aż 42% Polaków podpisuje umowę bez czytania regulaminu – wynika z badań wykonanych przez PGE Obrót w ramach akcji edukacyjnej „Daj się oświecić”.
Przestępcy wciąż wysyłają fałszywe elektroniczne faktury za energię elektryczną. Otwarcie e-maila o tytule „Nowa faktura elektryczna” oraz „eFaktura za energię elektryczną” grozi zainfekowaniem komputera – informuje Interia.pl.
Nawet 300 zgłoszeń dziennie o fałszywych elektronicznych fakturach za energię otrzymuje od swoim klientów spółka PGE Obrót, jeden z największych w Polsce sprzedawców energii. Rachunki opiewają na sumę nawet 1500 zł.