Aktualności
Start Aktualności Promocje i zniżki w Tauronie. Produkt energooszczędny
Artykuł

Promocje i zniżki w Tauronie. Produkt energooszczędny

Właśnie ruszyła kampania „TAURON to więcej niż prąd”. W jej ramach konsument może otrzymać zniżki i skorzystać z promocji, które nie tylko zmniejszą rachunki za energię elektryczną. Co jeszcze zyskamy wybierając ofertę tego sprzedawcy energii?

Fot. Tauron

Lodówka chodzi za darmo

W naszym domu najbardziej prądożernym urządzeniem jest lodówka. Jej wymiana na sprzęt klasy A+++ to oszczędności energii rzędu około 25-30%. Dla osób posiadających już taką lodówkę energooszczędną Tauron przygotował specjalną promocje. Wybierając "Produkt energooszczędny" konsument otrzyma bonus w postaci zwrotu rocznych kosztów prądu zużywanego przez lodówkę najwyższej klasy energetycznej - 52,85 zł. Kwota ta jest przelewana na konto rozliczeniowe danego klienta w Tauronie. Wartość tego bonusu została obliczona na podstawie przykładowej lodówki klasy A+++, o pojemności 304 litry, zużyciu na poziomie 170 kWh oraz ceny prądu w wysokości 0,3109 zł brutto za kilowatogodzinę (cennik produktu energooszczędnego).

Elektryk 24h za darmo

Tauron w "Produkcie energooszczędnym" proponuje także wypróbowanie za darmo przez okres trzech miesięcy usługi Elektryk 24h. W sytuacji awarii wystarczy ją zgłosić dzwoniąc pod specjalny numer telefonu, a elektryk zjawi się w ciągu maksymalnie czterech godzin. Naprawa jest darmowa, w przypadku gdy jej koszt nie przekroczy kwoty 500 zł. Po upływie trzech miesięcy z usługi można zrezygnować lub ją kontynuować (koszt miesięczny 3,99 zł).

Atrakcyjną ofertę uzyskasz kontaktując się z Naszym Doradcą pod numerem:801 005 185

bądź zostawiając kontakt za pośrednictwem formularza.

Niższe rachunki za prąd i telefon

Tauron razem z T-Mobile proponuje swoim klientom atrakcyjną ofertę. Osoby, które wybiorą produkt z oferty Taurona otrzymają kupon w postaci 20% zniżki na abonament w taryfach JUMP! S lub JUMP! M, a także startery karty SIM z 1 GB transferu danych. Taki kupon można zrealizować do końca stycznia 2015, a co istotne nie jest on imienny – może być, zatem przekazany dowolnej osobie np. w formie prezentu.

Tańszy węgiel

Zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci Taurona mogą otrzymać rabat na zakup węgla pochodzący z kopalń należących do tego koncernu. Zakupu ekogroszku oraz orzechu można dokonać w wybranych składach węglowych, a maksymalnie można zaoszczędzić 180 zł (30 zł rabatu za tonę, maksymalna ilość zakupu 6 ton). Zniżka obowiązuje do 31 stycznia 2015 roku.

Agnieszka Kierzkowska, Redaktor naczelna

Średnia ocena
 
 
 
 
 

Dziękujemy za oddanie głosu


Porównaj ceny energii elektrycznej
dla domu:

Noc: 30%
Dzień: 70%
Dla domu dom
Płać za energię jak najmniej. Porównaj ceny.
firma Dla firmy
Zobacz też inne aktualności
Nowe rachunki za prąd Tauron. Zobacz, co się zmieni!
27 Luty 2015

Nowe rachunki za prąd Tauron. Zobacz, co się zmieni!

Już od marca nowe faktury za energię elektryczną otrzymają klienci Taurona z obszaru częstochowskiego, będzińskiego oraz tarnowskiego. Koncern wprowad...
Tauron razem z PGNiG?
02 Listopad 2015

Tauron razem z PGNiG?

W piątek Jerzy Kurella Prezes Tauronu na konferencji mówił, że najbardziej optymalnym modelem jest połączenie Tauronu, Enei oraz Energi. Z informacji ...
Trwa loteria dla klientów Taurona Sprzedaż
06 Listopad 2015

Trwa loteria dla klientów Taurona Sprzedaż

Tauron ogłosił loterię dla swoich klientów. Wygrać można m.in. samochód hybrydowy marki Toyota, skutery oraz rowery elektryczne.
Tauron awarie, przerwy w dostawie prądu. Poinformują Cię
12 Styczeń 2016

Tauron awarie, przerwy w dostawie prądu. Poinformują Cię

Tauron Dystrybucja już wysyła do klientów biznesowych e-maile o planowanych wyłączeniach energii elektrycznej. Dystrybutor zamierza wprowadzić także p...
Business Class – nowa oferta Duon dla biznesu
14 Lipiec 2015

Business Class – nowa oferta Duon dla biznesu

Duon, jeden z największych niezależnych sprzedawców energii elektrycznej i gazu, na początku lipca wprowadził nowy produkt dla klientów biznesowych „B...
Sprawdź zużycie energii dla urządzeń
łazienka
Łazienka
salon
Salon
warsztat
Warsztat
biuro
Biuro
ogród
Ogród
kuchnia
Kuchnia

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7