Cenniki sprzedawców
Start Cenniki sprzedawców Ceny prądu TAURON
Artykuł

Ceny prądu TAURON

TAURON już w 2014 wprowadził do oferty usługi serwisowe. Obecnie pakiet elektryczny rozciąga się do Elektryka 24H, Serwisanta 24H, GazPomocy 24H i Serwisanta Gazowego 24H co jest nowością, klienci mogą skorzystać z PLUSA, jakim jest zwrot gotówkowy. Jak tłumaczy sprzedawca energii, wszystkie te zmiany są po to, aby wyjść naprzeciw potrzebom wymagającego klienta.

ceny prądu tauron

Ceny prądu Tauron- nowe oferty

TAURON od lat rozwija portfolio ofertowe wprowadzać nowe rabaty i oferty. Niedawno kusił Rabatorem a wcześniej 50 złotowym bonusem, aby móc za darmo upiec 11712 babeczek, w piekarniku klasy A+++. Walka o klienta trwa nie tylko na płaszczyźnie zmian produktowych, cen energii ale także w szeroko zakrojonej kampanii przeciwko nieuczciwym sprzedawcom.

Wskład Grupy TAURON wchodzą m.in. TAURON Wytwarzanie, TAURON Dystrybucja, TAURON Sprzedaż, TAURON Wydobycie, TAURON Ekoenergia oraz TAURON Ciepło i TAURON Obsługa Klienta. Ostatnia spółka ma do zaproponowania odbiorcom liczne poradniki umieszczone na stronie, dba o dostęp do platformy Tauron eBOK, odpowiada na zadawane pytania oraz dostarcza informacji o fakturach. W większości swoich informacjiprasowych sprzedawca podkreśla także, że zarówno wprzypadku Serwisanta 24H, jak iSerwisanta Gazowego 24H standardy jakości zostały zweryfikowane przez niezależne instytucje. Serwisant 24H otrzymał Godło Quality International w10. Edycji Programu Najwyższa Jakość QI 2016. Serwisant Gazowy - 24H Europejski Certyfikat Jakość Roku 2016.

Czym są oferty zPLUSEM?

Można powiedzieć, że w odpowiedzi na ofertę PGE pakiet usług serwisowych, którą TAURON rozwija od 2014 roku, zwiększył się o usługi nowych fachowców; szklarza, ślusarza ihydraulika. Okazuje się, że o pomocy w tych właśnie dziedzinach szukamy najczęściej. Oferty Prąd zSerwisantem 24H PLUS, jak iGaz zSerwisantem Gazowym 24H PLUS oferowane są w dwóch wersjach, przygotowano wariant dla klientów indywidualnychoraz taki dla sektora małych iśrednich przedsiębiorstw.

Czym jest tajemniczy PLUS? Jak określa to sam TAURON to możliwość uzyskania przez klientów indywidualnych bonusu, który pomoże zmniejszy rachunek za prąd. Odbiorca może uzyskać do 30 zł zwrotu za prąd, jeśli wybierze Prąd zSerwisantem 24H PLUS. PLUS jest nieco niższy w przypadku Serwisanta Gazowego 24H, wówczas można otrzymać bonus wwysokości nawet 25 zł. Wszystkie dostępne korzyści można sumować, TAURON to także sprzedawca gazu, więc wybór innych usług iproduktów również wiąże się zuzyskaniem "Zwrotu za prąd". Można zyskać nawet 760 zł wciągu roku.

porównywarka cen energii

Wramach usług Serwisant 24H PLUS i Gazowy 24H PLUS klienci mają zapewnioną pomoc hydraulika, który pomoże usunąćawarię wewnętrzną instalacji wodnej ikanalizacyjnej. Wsparcie ślusarza wrazie uszkodzenia zamków drzwi zewnętrznych oraz pomoc szklarza wprzypadku uszkodzenia szyb woknach zewnętrznych.

Prąd z Elektrykiem 24

To jedna z najstarszych usług, po zgłoszeniu awarii elektryk pojawi się w ciągu 4 godzin od zgłoszenia (także w niedzielę i święta). TAURON obiecuje 3 lata bez podwyżek cen prądu, a w przypadku obniżki ceny kWh na rynku, na wniosek odbiorcy można ją obniżyć.

W sytuacji gdy ceny energii idą w górę, masz pewność, że Twoje stawki nie wzrosną nawet przez 3 lata! A jeśli ceny spadną, możesz złożyć wniosek o obniżenie ceny. Przy 3 letnim cenniku. PLUS wynosi 15 zł zwrotu, które przedawca przeznacza na bieżący rachunek za energię. O wyższość Elektryka 24 od TAURONA nad innymi fachowcami oferowanymi na rynku świadczy fakt, że specjalista pomoże nawet w przypadku kiedy, to my uszkodzimy instalację, nawet zwłaszcza podczas remontu. Ubezpieczenie pokrywa koszty dojazdu fachowca, robocizny i części zamiennych (jednorazowo nawet do 500 zł, maksymalnie 3000 zł w okresie trwania danego cennika.

Cennik Prąd z Elektrykiem 24

 1. Taryfa G11 stawka to - 0,2966 zł brutto
 2. Taryfa G12 stawka to:
 • Strefa I - 0,3667 zł
 • Strefa II - 0,1881 zł
 1. Opłata handlowa / stawka stała przy umowie na 2 lub 3 lata:
 • Faktura papierowa - 7,98 zł/m-c
 • e-faktura - 7,98 zł/m-c

Prąd zSerwisantem 24H PLUS

To możliwość z skorzystania z usługi naprawy instalacji elektrycznej oraz sprzętu ADR, RTV, PC lub urządzeń biurowych. Oferta jest łudząco podobna do oferty Gaz zSerwisantem Gazowym 24H PLUS ta bowiem dotyczy naprawy instalacji iurządzeń gazowych. Wspomnianym serwisantem jest pomoc elektryka, serwisanta urządzeń, ślusarza, szklarza a nawet hydraulika. W czasie nie dłuższym niż 24 godziny od zgłoszenia usterki (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy), zjawi się fachowiec. Szczegóły oferty znajdują się w regulaminie. Oferta z PLUSEM to nawet do 30 zł zwrotu za prąd, przy umowiena 3 lata. Wybór oferty Prąd z Serwisantem 24H, zaowocuje dla ciebie 25 złotowym gratisem.

Cennik TAURON Prąd z Elektrykiem 24

 1. Taryfa G11 stawka to - 0,2966 zł brutto
 2. Taryfa G12 stawka to:
 • Strefa I - 0,3667 zł
 • Strefa II - 0,1881 zł
 1. Opłata handlowa / stawka stała przy umowie na 2 lub 3 lata:
 • faktura papierowa - 12,96 zł/m-c
 • e-faktura - 12,96 zł/m-c

Cennik TAURON Prąd z Elektrykiem 24 PLUS

 1. Taryfa G11 stawka to - 0,2966 zł brutto
 2. Taryfa G12 stawka to:
 • Strefa I - 0,3667 zł
 • Strefa II - 0,1881 zł
 1. Opłata handlowa / stawka stała przy umowie na 2 lub 3 lata:
 • faktura papierowa - 14,96 zł/m-c
 • e-faktura - 14,96 zł/m-c
Średnia ocena
 
 
 
 
 

Dziękujemy za oddanie głosu


Porównaj oferty instalacji fotowoltaicznych
dla domu:
na dachu
na gruncie
płaski
15o
35o - wzorcowy
powyżej 35o
dachówka
blacha
papa
Najlepsze oferty energii elektrycznej
Dla domu dom
Porównaj oferty na fotowoltaikę i oszczędzaj nawet 40%
firma Dla firmy

Zobacz też inne wpisy

Ceny prądu Energa. Sprawdź, czy możesz płacić mniej
05 Maj 2015
Z nowym rokiem spółki sprzedażowe wprowadzają nowe cenniki dla swoich usług. Pojawiają się nowe promocje i oferty. Co w tym roku przygotowała Energa?...
TAURON licznik przedpłatowy
28 Listopad 2016
Operator Sytemu Dystrybucyjnego TAURON działa na terenie północno-zachodniej Polski. W tym rejonie odbiory energii chcący korzystać z licznika pre-pai...
Elektryczne ogrzewanie mieszkania
28 Listopad 2014
Zbliża się zima chociaż, niektóre rejony Polski już pokrywa śnieg, z pewnością korzystacie już z ogrzewanie. Zobacz więc wady i zalety ogrzewania elek...
Tauron wnioski o określenie warunków przyłączenia
17 Październik 2016
Do dystrybutora energii elektrycznej z wnioskiem o określenie warunków przyłączenia należy się udać nie tylko jeśli budujemy dom czy garaż, ale i takż...
Zmiana taryfy Tauron
29 Kwiecień 2015
W określonych godzinach doby potrafisz ograniczyć zużycie prądu? Chcesz mieć tańszą energię elektryczną w weekendy i święta? Zobacz, co trzeba zrobić ...
Sprawdź zużycie energii dla urządzeń
łazienka
Łazienka
salon
Salon
warsztat
Warsztat
biuro
Biuro
ogród
Ogród
kuchnia
Kuchnia

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7