Cenniki sprzedawców
Start Cenniki sprzedawców Ceny prądu TAURON
Artykuł

Ceny prądu TAURON

TAURON już w 2014 wprowadził do oferty usługi serwisowe. Obecnie pakiet elektryczny rozciąga się do Elektryka 24H, Serwisanta 24H, GazPomocy 24H i Serwisanta Gazowego 24H co jest nowością, klienci mogą skorzystać z PLUSA, jakim jest zwrot gotówkowy. Jak tłumaczy sprzedawca energii, wszystkie te zmiany są po to, aby wyjść naprzeciw potrzebom wymagającego klienta.

ceny prądu tauron

Ceny prądu Tauron - nowe oferty

TAURON od lat rozwija portfolio ofertowe wprowadzać nowe rabaty i oferty. Niedawno kusił Rabatorem a wcześniej 50 złotowym bonusem, aby móc za darmo upiec 11 712 babeczek, w piekarniku klasy A+++. Walka o klienta trwa nie tylko na płaszczyźnie zmian produktowych, cen energii ale także w szeroko zakrojonej kampanii przeciwko nieuczciwym sprzedawcom.  

W skład Grupy TAURON wchodzą m.in. TAURON Wytwarzanie, TAURON Dystrybucja, TAURON Sprzedaż, TAURON Wydobycie, TAURON Ekoenergia oraz TAURON Ciepło i TAURON Obsługa Klienta. Ostatnia spółka ma do zaproponowania odbiorcom liczne poradniki umieszczone na stronie, dba o dostęp do platformy Tauron eBOK, odpowiada na zadawane pytania oraz dostarcza informacji o fakturach. W większości swoich informacji prasowych sprzedawca podkreśla także, że zarówno w przypadku Serwisanta 24H, jak i Serwisanta Gazowego 24H standardy jakości zostały zweryfikowane przez niezależne instytucje. Serwisant 24H otrzymał Godło Quality International w 10. Edycji Programu Najwyższa Jakość QI 2016. Serwisant Gazowy - 24H Europejski Certyfikat Jakość Roku 2016.

Czym są  oferty z PLUSEM?

Można powiedzieć, że w odpowiedzi na ofertę PGE pakiet usług serwisowych, którą TAURON rozwija od 2014 roku, zwiększył się o usługi nowych fachowców; szklarza, ślusarza i hydraulika. Okazuje się, że o pomocy w tych właśnie dziedzinach szukamy najczęściej. Oferty Prąd z Serwisantem 24H PLUS, jak i Gaz z Serwisantem Gazowym 24H PLUS oferowane są w dwóch wersjach, przygotowano wariant dla klientów indywidualnych oraz taki dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Czym jest tajemniczy PLUS? Jak określa to sam TAURON to możliwość uzyskania przez klientów indywidualnych bonusu, który pomoże zmniejszy rachunek za prąd. Odbiorca może uzyskać do 30 zł zwrotu za prąd, jeśli wybierze Prąd z Serwisantem 24H PLUS. PLUS jest nieco niższy w przypadku Serwisanta Gazowego 24H, wówczas można otrzymać bonus w wysokości nawet 25 zł. Wszystkie dostępne korzyści można sumować, TAURON to także sprzedawca gazu, więc wybór innych usług i produktów również wiąże się z uzyskaniem "Zwrotu za prąd". Można zyskać nawet 760 zł w ciągu roku.

porównywarka cen energii

W ramach usług Serwisant 24H PLUS i Gazowy 24H PLUS klienci mają zapewnioną pomoc hydraulika, który pomoże usunąć awarię wewnętrzną instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Wsparcie ślusarza w razie uszkodzenia zamków drzwi zewnętrznych oraz pomoc szklarza w przypadku uszkodzenia szyb w oknach zewnętrznych.

Prąd z Elektrykiem 24

To jedna z najstarszych usług, po zgłoszeniu awarii elektryk pojawi się w ciągu 4 godzin od zgłoszenia (także w niedzielę i święta). TAURON obiecuje 3 lata bez podwyżek cen prądu, a w przypadku obniżki ceny kWh na rynku, na wniosek odbiorcy można ją obniżyć.

W sytuacji gdy ceny energii idą w górę, masz pewność, że Twoje stawki nie wzrosną nawet przez 3 lata! A jeśli ceny spadną, możesz złożyć wniosek o obniżenie ceny. Przy 3 letnim cenniku. PLUS wynosi 15 zł zwrotu, które przedawca przeznacza na bieżący rachunek za energię. O wyższość Elektryka 24 od TAURONA nad innymi fachowcami oferowanymi na rynku świadczy fakt, że specjalista pomoże nawet w przypadku kiedy, to my uszkodzimy instalację, nawet zwłaszcza podczas remontu. Ubezpieczenie pokrywa koszty dojazdu fachowca, robocizny i części zamiennych (jednorazowo nawet do 500 zł, maksymalnie 3000 zł w okresie trwania danego cennika.

Cennik Prąd z Elektrykiem 24

 1. Taryfa G11 stawka to - 0,2966 zł brutto
 2. Taryfa G12 stawka to:
 • Strefa I  - 0,3667 zł
 • Strefa II - 0,1881 zł
 1. Opłata handlowa / stawka stała przy umowie na 2 lub 3 lata:
 • Faktura papierowa - 7,98 zł/m-c
 • e-faktura - 7,98 zł/m-c

Prąd z Serwisantem 24H PLUS

To możliwość z skorzystania z usługi naprawy instalacji elektrycznej oraz sprzętu ADR, RTV, PC lub urządzeń biurowych. Oferta jest łudząco podobna do oferty Gaz z Serwisantem Gazowym 24H PLUS ta bowiem dotyczy naprawy instalacji i urządzeń gazowych. Wspomnianym serwisantem jest pomoc elektryka, serwisanta urządzeń, ślusarza, szklarza a nawet hydraulika. W czasie nie dłuższym niż 24 godziny od zgłoszenia usterki (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy), zjawi się fachowiec. Szczegóły oferty znajdują się w regulaminie. Oferta z PLUSEM to nawet do 30 zł zwrotu za prąd, przy umowie na 3 lata. Wybór oferty Prąd z Serwisantem 24H, zaowocuje dla ciebie 25 złotowym gratisem.

Cennik TAURON Prąd z Elektrykiem 24

 1. Taryfa G11 stawka to - 0,2966 zł brutto
 2. Taryfa G12 stawka to:
 • Strefa I  - 0,3667 zł
 • Strefa II - 0,1881 zł
 1. Opłata handlowa / stawka stała przy umowie na 2 lub 3 lata:
 • faktura papierowa - 12,96 zł/m-c
 • e-faktura - 12,96 zł/m-c

Cennik TAURON Prąd z Elektrykiem 24 PLUS

 1. Taryfa G11 stawka to - 0,2966 zł brutto
 2. Taryfa G12 stawka to:
 • Strefa I  - 0,3667 zł
 • Strefa II - 0,1881 zł
 1. Opłata handlowa / stawka stała przy umowie na 2 lub 3 lata:
 • faktura papierowa - 14,96 zł/m-c
 • e-faktura - 14,96 zł/m-c

 

Średnia ocena
 
 
 
 
 

Dziękujemy za oddanie głosu


Dla domu dom
Płać za energię jak najmniej. Porównaj ceny.
firma Dla firmy

Zobacz też inne wpisy

DUON cennik
05 Maj 2015
DUON cennik
Oferta DUON szokuje, prąd z rabatem 60%, ofertę można otrzymać przez Internet. Tabela z cenami prawdę Ci powie czy warto zainteresować się ofertą tego...
Czytaj dalej
Tauron kontakt. Sprawdź numer i jak wygląda tauron logowanie!
11 Styczeń 2017
Tauron kontakt. Sprawdź numer i jak wygląda tauron logowanie!
Zwykle niechętnie rozmawiamy z konsultantami, ale pomoc telefoniczna może nam być potrzebna w każdej chwili. Warto też zanim wybierzemy się do biura s...
Czytaj dalej
Jak załatwić przyłączenie do prądu Tauron?
17 Październik 2016
Jak załatwić przyłączenie do prądu Tauron?
Zanim przyłączymy nasz obiekt do sieci danego dystrybutora to musimy uzyskać warunki przyłączenia oraz podpisać i zrealizować umowę o przyłączenie. W ...
Czytaj dalej
Tauron płatności
07 Listopad 2016
Tauron płatności
Klienci firmy Tauron mają do wyboru kilka form płatności, z których najwygodniejszą jest usługa ePłatności. Dla osób lubiących tradycyjne rozwiązania ...
Czytaj dalej
Taryfa nocna Tauron
05 Maj 2015
Taryfa nocna Tauron
Taryfa nocna ma to do siebie, że dzięki niej oszczędzamy. Posiadacz bojlera, pieca akumulacyjnego, czy użytkownik sprzętów z funkcją timera z pewności...
Czytaj dalej

Sprawdź zużycie energii dla urządzeń

łazienka
Łazienka
salon
Salon
warsztat
Warsztat
biuro
Biuro
ogród
Ogród
kuchnia
Kuchnia

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7