Oferty miesiąca
Start Oferty miesiąca Oferta lipca 2016 – Duon „Sprytna Chata”
Artykuł

Oferta lipca 2016 – Duon „Sprytna Chata”

Duon w ramach swojej najnowszej oferty dla gospodarstw domowych proponuje rabat na energię elektryczną i gaz oraz zestaw energooszczędnych żarówek typu LED.

„Sprytna Chata”

Jak podkreśla sprzedawca energii oferta „Sprytna Chata” jest skierowana do właścicieli mieszkań oraz domów jednorodzinnych z całego kraju, którzy chcą zmniejszyć koszty prądu czy gazu. Klient może wybrać trzy warianty oferty: gaz, prąd oraz gaz + prąd.

Gaz

Jeśli klient zdecyduje się wybrać tylko gaz to otrzyma 10% rabatu na gaz, który będzie obowiązywał do 2017 roku. Ponadto sprzedawca proponuje zestaw dwóch energooszczędnych żarówek ledowych oraz gwarantuje, że cena gazu jest niższa niż u dotychczasowego sprzedawcy. W ciągu całej umowy klient ma prawo złożyć wniosek o obniżenie cen kWh – w przypadku, gdy poprzedni sprzedawca będzie miał niższą cenę za gaz.

Prąd

Drugi wariant oferty „Sprytna Chata” to prąd. W jego ramach można otrzymać 60% rabatu na prąd w pierwszym miesiącu obowiązywania umowy oraz zestaw ledowych żarówek. Sprzedawca ponadto gwarantuje niską, stałą cenę prądu i możliwość jednorazowej obniżki stawek.

Gaz i prąd

W przypadku zakupu jednocześnie dwóch produktów, czyli gazu i prądu Duon proponuje 10% rabatu na gaz do 2017 roku, 60% rabatu na prąd w pierwszym miesiącu obowiązywania umowy oraz zestaw czterech żarówek energooszczędnych. Identycznie jak w innych wariantach sprzedawca daje gwarancje na niską, stałą cenę prądu i gazu. Klient ma prawo do jednorazowej obniżki stawek. 

Szczegółowy cennik na stronie sprzedawcy. 

Cennik oferty miesiąca
G11 0,3074 zł
G12 - strefa I 0,3808 zł
G12 - strefa II 0,1980 zł
G12w- strefa I 0,4064 zł
G12w- strefa II 0,1980 zł
Opłaty dla oferty miesiąca
Opłata handlowa - Brak wariantu eco/super eco 4,99 zł
Zalety oferty miesiąca:
  •  zestaw żarówek LED
  •  rabat na prąd
  •  rabat na gaz
Średnia ocena
 
 
 
 
 

Dziękujemy za oddanie głosu


Dla domu
Płać za energię jak najmniej. Porównaj ceny.
Dla firmy

Zobacz też inne wpisy

11 Luty 2014
Dystrybutorzy energii elektrycznej
Kim jest dystrybutor, a kim sprzedawca? Dowiesz się z tego artykułu.
Czytaj dalej
20 Październik 2015
Uwaga na oszustwa energetyczne!

Oszust czy naciągacz, a może handlowiec uciekający się do nieczystych zagrywek? Zmiana sprzedawcy energii jest opłacalna, ale na oszustów trzeba uważa...
Czytaj dalej
05 Maj 2015
Enea cennik
Energia + Oszczędny dom to trzy lata pewnej ceny prądu, z promocji można skorzystać kontaktując się z przedstawicielem Eneii, zanim to zrobisz zobacz ...
Czytaj dalej

Sprawdź zużycie energii dla urządzeń

Łazienka
Salon
Warsztat
Biuro
Ogród
Kuchnia

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7