Poradniki
Start Poradniki eBok Energia dla firm
Artykuł

eBok Energia dla firm

Klienci Energii dla firm mogą korzystać z tzw. Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Co można dzięki tej platformie internetowej uzyskać? Jak się zarejestrować?

Co oferuje eBOK Energia dla firm?

Korzystając z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta klient otrzymuje dostęp (24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu) do faktur, historii operacji oraz salda rachunku. Ma możliwość pobrania e-faktury oraz jej wydrukowania. Otrzymuje przypomnienia o terminach płatności rachunków. Klient tego dostawcy energiima również wgląd w status realizacji zgłoszeń oraz otrzymuje informacje o warunkach rozliczenia. Oprócz tego ebokumożliwiaaktualizacjędanych.

Jak się zarejestrować w eBOK Energia dla firm?

W celu zarejestrowania się należy wybrać opcję "zaloguj" i podać dane, które zostały przesłane na podany w trakcie podpisywania umowy e-mail. W przypadku, gdy e-mail nie został podany podczas zawierania umowy, dane do logowania można otrzymać dzwoniąc do Centrum Obsługi Klienta. Po zaakceptowaniu regulaminu i dokonaniu ustawień konta można już w pełni korzystać w eBok. Potwierdzenie procesu rejestracji jest wysyłane na e-mail.

Agnieszka Kierzkowska, Redaktor naczelna

Średnia ocena
 
 
 
 
 

Dziękujemy za oddanie głosu


Porównaj ceny energii elektrycznej
dla domu:

Noc: 30%
Dzień: 70%
Dla domu dom
Płać za energię jak najmniej. Porównaj ceny.
firma Dla firmy

Zobacz też inne wpisy

eBOK Enea logowanie– elektroniczne Biuro Obsługi. Co załatwisz w Enea eBOK?
15 Wrzesień 2015
Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta firma Enea udostępniła na ten moment tylko klientom z obszaru szczecińskiego i bydgoskiego. Do końca 2015 roku z e...
eBOK prąd
07 Listopad 2016
Nie wszyscy sprzedawcy energii elektrycznej wprowadzili elektroniczną platformę eBOK, a pomaga ona nie tylko przy dokonywaniu płatności.
Jak się zalogować na eBOK Tauron? Co można załatwić w Tauron eBOK?
16 Marzec 2015
Czym jest eBOK? Jest to elektroniczna usługą jaką dla swoich klientów wprowadził Tauron Polska Energia. Zobacz co dzięki niej zyskują klienci?
Enea kontakt – infolinia, eBOK, punkty
11 Styczeń 2017
Enea umożliwia kilka kanałów kontaktu. Oprócz infolinii klienci mogą się kontaktować z koncernem energetycznym za pomocą formularza kontaktowego, pocz...
Energia dla firm cennik
05 Maj 2015
Zawsze taniej, taką nazwę przybrała oferta Energii dla firm dla Klientów biznesowych. Wraz z niższą ceną Klient zyskuje dodatkowe korzyści.
Sprawdź zużycie energii dla urządzeń
łazienka
Łazienka
salon
Salon
warsztat
Warsztat
biuro
Biuro
ogród
Ogród
kuchnia
Kuchnia

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7