Poradniki
Start Poradniki eBok Energia dla firm
Artykuł

eBok Energia dla firm

Klienci Energii dla firm mogą korzystać z tzw. Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Co można dzięki tej platformie internetowej uzyskać? Jak się zarejestrować?

Co oferuje eBOK Energia dla firm?

Korzystając z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta klient otrzymuje dostęp (24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu) do faktur, historii operacji oraz salda rachunku. Ma możliwość pobrania e-faktury oraz jej wydrukowania. Otrzymuje przypomnienia o terminach płatności rachunków. Klient tego dostawcy energiima również wgląd w status realizacji zgłoszeń oraz otrzymuje informacje o warunkach rozliczenia. Oprócz tego ebokumożliwiaaktualizacjędanych.

Jak się zarejestrować w eBOK Energia dla firm?

W celu zarejestrowania się należy wybrać opcję "zaloguj" i podać dane, które zostały przesłane na podany w trakcie podpisywania umowy e-mail. W przypadku, gdy e-mail nie został podany podczas zawierania umowy, dane do logowania można otrzymać dzwoniąc do Centrum Obsługi Klienta. Po zaakceptowaniu regulaminu i dokonaniu ustawień konta można już w pełni korzystać w eBok. Potwierdzenie procesu rejestracji jest wysyłane na e-mail.

Agnieszka Kierzkowska, Redaktor naczelna

Średnia ocena
 
 
 
 
 

Dziękujemy za oddanie głosu


Porównaj oferty instalacji fotowoltaicznych
dla domu:
na dachu
na gruncie
płaski
15o
35o - wzorcowy
powyżej 35o
dachówka
blacha
papa
Najlepsze oferty energii elektrycznej

Zobacz też inne wpisy

Jak się zalogować na eBOK Tauron? Co można załatwić w Tauron eBOK?
16 Marzec 2015
Czym jest eBOK? Jest to elektroniczna usługą jaką dla swoich klientów wprowadził Tauron Polska Energia. Zobacz co dzięki niej zyskują klienci?
PGNiG Kontakt – jak najszybciej skontaktować się dostawcą gazu? Co to jest PGNiG eBOK?
11 Styczeń 2017
Jeżeli szukasz kontaktu z PGNiG, możesz go uzyskać: telefonicznie, drogą internetową lub bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta na terenie całego kraju...
Enea kontakt – infolinia, eBOK, punkty
11 Styczeń 2017
Enea umożliwia kilka kanałów kontaktu. Oprócz infolinii klienci mogą się kontaktować z koncernem energetycznym za pomocą formularza kontaktowego, pocz...
eBOK PGE – jak zalogować się i korzystać z eBOK-a?
18 Marzec 2015
Chcesz wydrukować przelew, sprawdzić swoje bieżące płatności – skorzystaj z eBOK, czyli elektronicznego Biura Obsługi Klienta.
eBOK prąd
07 Listopad 2016
Nie wszyscy sprzedawcy energii elektrycznej wprowadzili elektroniczną platformę eBOK, a pomaga ona nie tylko przy dokonywaniu płatności.
Sprawdź zużycie energii dla urządzeń
łazienka
Łazienka
salon
Salon
warsztat
Warsztat
biuro
Biuro
ogród
Ogród
kuchnia
Kuchnia

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7