Poradniki
Start Poradniki eBok Energia dla firm
Artykuł

eBok Energia dla firm

Klienci Energii dla firm mogą korzystać z tzw. Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Co można dzięki tej platformie internetowej uzyskać? Jak się zarejestrować?

Co oferuje eBOK Energia dla firm?

Korzystając z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta klient otrzymuje dostęp (24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu) do faktur, historii operacji oraz salda rachunku. Ma możliwość pobrania e-faktury oraz jej wydrukowania. Otrzymuje przypomnienia o terminach płatności rachunków. Klient tego dostawcy energiima również wgląd w status realizacji zgłoszeń oraz otrzymuje informacje o warunkach rozliczenia. Oprócz tego ebokumożliwiaaktualizacjędanych.

Jak się zarejestrować w eBOK Energia dla firm?

W celu zarejestrowania się należy wybrać opcję "zaloguj" i podać dane, które zostały przesłane na podany w trakcie podpisywania umowy e-mail. W przypadku, gdy e-mail nie został podany podczas zawierania umowy, dane do logowania można otrzymać dzwoniąc do Centrum Obsługi Klienta. Po zaakceptowaniu regulaminu i dokonaniu ustawień konta można już w pełni korzystać w eBok. Potwierdzenie procesu rejestracji jest wysyłane na e-mail.

Agnieszka Kierzkowska, Redaktor naczelna

Średnia ocena
 
 
 
 
 

Dziękujemy za oddanie głosu


Porównaj ceny energii elektrycznej
dla domu:

Noc: 30%
Dzień: 70%
Dla domu dom
Płać za energię jak najmniej. Porównaj ceny.
firma Dla firmy

Zobacz też inne wpisy

Energia dla firm cennik
05 Maj 2015
Zawsze taniej, taką nazwę przybrała oferta Energii dla firm dla Klientów biznesowych. Wraz z niższą ceną Klient zyskuje dodatkowe korzyści.
Jak się zalogować na eBOK Tauron? Co można załatwić w Tauron eBOK?
16 Marzec 2015
Czym jest eBOK? Jest to elektroniczna usługą jaką dla swoich klientów wprowadził Tauron Polska Energia. Zobacz co dzięki niej zyskują klienci?
eBOK RWE – rejestracja logowanie innogy
06 Marzec 2015
Elektroniczne Biura Obsługi to już powoli standard wśród dostawców prądu. Jakie możliwości ma eBOK innogy (dawniej RWE)? Co możemy tam załatwić? Jak s...
eBOK PGE – jak zalogować się i korzystać z eBOK-a?
18 Marzec 2015
Chcesz wydrukować przelew, sprawdzić swoje bieżące płatności – skorzystaj z eBOK, czyli elektronicznego Biura Obsługi Klienta.
eBOK Enea logowanie– elektroniczne Biuro Obsługi. Co załatwisz w Enea eBOK?
15 Wrzesień 2015
Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta firma Enea udostępniła na ten moment tylko klientom z obszaru szczecińskiego i bydgoskiego. Do końca 2015 roku z e...
Sprawdź zużycie energii dla urządzeń
łazienka
Łazienka
salon
Salon
warsztat
Warsztat
biuro
Biuro
ogród
Ogród
kuchnia
Kuchnia

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7