Informacje o GDF SUEZ Energia Polska S.A.

Start Lista sprzedawców GDF SUEZ Energia Polska S.A.

GDF SUEZ Energia Polska S.A.

Grupa GDF SUEZ rozpoczęła swoją działalność na terenie Polski w 2000 roku. Jest to międzynarodowa grupa przemysłowo-usługowa. Powstała w roku 2008 w wyniku połączenia Gaz de France i Suez.

Spółka swoją siedzibę ma w Paryżu, a jej działalność to branża energetyczna (elektrownie jądrowe, wiatrowe, gaz) oraz środowisko naturalne (m.in. walka ze zmianami klimatycznymi). Grupa jest piątym wytwórcą energii w Europie. Zajmuje się ponadto sprzedażą energii elektrycznej, gazu ziemnego, produktów oraz usług energetycznych. Energia wytwarzana przez tę spółkę powstaje z biomasy, jej jakość sprawdza niezależną spółkę TUV Nord. Jako firma dbająca o środowisko inwestuje w Zielony Blok energetyczny zasilany biomasą, który zdolny jest wyprodukować 205 MW, dodatkowo system współspalania węgla i biomasy w Elektrowni Połaniec. Energię z wiatru pozyskują dla GDF SUEZ fermy wiatrowe w Pagowie, Wartkowie, Jarogniew-Mołtowo, która ma zostać rozbudowana.

Spóła poza wytwórstwem i obrotem energią ma w ofercie także przeprowadzenie przeglądu energetycznego, ocenę systemu energetycznego i zarządzanie programem oszczędzania energii. Usługi te mają jeden wspólny cel jakim jest wypracowanie sposobów obniżenia kosztów energii. Zmiana dostawcy energii ma dostarczyć korzyści, zobacz na jak długo opłaca się podpisać umowę. 

 
ADRES SPRZEDAWCY
GDF SUEZ Energia Polska S.A.
ul. Zawada 26
28-230 Połaniec
www.gdfsuez-energia.pl
Kontakt z Nami
kontakt
 
+48 801 005 185
lub (29) 757 50 50
Dla domu dom
Płać za energię jak najmniej. Porównaj ceny.
firma Dla firmy
Usługi dodatkowe
  • sprzedaż zielonej energii
  • doradztwo energetyczne
  • outsourcing
  • trading
  • obrót paliwami

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7