Informacje o PGNiG BOK - Biura Obsługi Klienta PGNiG

Start Lista sprzedawców PGNiG BOK - Biura Obsługi Klienta PGNiG

PGNiG BOK - Biura Obsługi Klienta PGNiG

PGNiG Obrót Detaliczny jest liderem sprzedaży gazu ziemnego w Polsce, wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.

Spółka stale rozszerza swoją ofertę o nowe produkty budujące wartość dodatkową dla Klientów: w obszarze usług dla domu, usługi assistance, ubezpieczeń, medycznych, audyty efektywności energetycznej.

Sukcesywnie buduje swoje portfolio wokół segmentu odnawialnych źródeł energii, oferując już dziś   fotowoltaikę, pompy ciepła, kogenerację. 

PGNiG angażuje się w działania na rzecz poprawy jakości powietrza i ekologię: dofinansowuje właścicieli domów jednorodzinnych przy wymianie dotychczasowego źródła ogrzewania na ogrzewanie gazowe, pomaga Klientom w wypełnianiu wniosków w programie CZYSTE POWIETRZE i in.

Z myślą o swoich Klientach PGNiG rozwija i optymalizuje kanały kontaktu, obsługi  i sprzedaży – prowadzi gruntowną modernizację Biur Obsługi Klienta, jak również rozwija rozwiązania cyfrowe: eBOK i aplikację mobilną. Obecnie ponad  1/3 Klientów posiada i aktywnie korzysta z kanałów zdalnych.
 

 

Porównaj oferty instalacji fotowoltaicznych
dla domu:
na dachu
na gruncie
płaski
15o
35o - wzorcowy
powyżej 35o
dachówka
blacha
papa
Najlepsze oferty energii elektrycznej
ADRES SPRZEDAWCY


Kontakt z Nami
kontakt
 
+48 616 350 233
lub (29) 757 50 50
Dla domu dom
Porównaj oferty na fotowoltaikę i oszczędzaj nawet 40%
firma Dla firmy

Szybki kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

Obniżyliśmy rachunki
4 6 2 1 7