Z tego poradnika dowiesz się gdzie należy zgłosić awarię prądu. Podpowiemy, kiedy i w jaki sposób należy wezwać Pogotowie Energetyczne. Wyjaśnimy także, kiedy za jego interwencję trzeba zapłacić z własnej kieszeni.
Przejrzysty mechanizm funkcjonowania giełdy sprawia, że na cenę towaru wpływa wyłącznie układ sił popytu i podaży.
Nowe, tzw. inteligentne liczniki energii elektrycznej to urządzenia, które już w niedalekiej przyszłości znajdą się w każdym polskim domu. Z naszego poradnika dowiesz się jak działa nowy licznik, jak przebiega wymiana oraz czy przesyłane przez niego dane są bezpieczne.
Pamiętajmy, że awaria energetyczna to nie tylko dyskomfort wynikający z braku działania elektrycznych urządzeń. To także realne zagrożenie dla naszego zdrowia a nawet życia. Jak postępować w sytuacji awarii zasilania?
PGE to sprzedawca energii, który działa na terenie wschodniej Polski. W dbałości o komfort i bezpieczeństwo klientów, każdy oddział dystrybucyjny przedsiębiorstwa ma własną infolinię. Linia sprzedawcy jest ogólnopolska.
Chcesz wydrukować przelew, sprawdzić swoje bieżące płatności – skorzystaj z eBOK, czyli elektronicznego Biura Obsługi Klienta.
Energa – kontakt, pod tą frazą klienci najczęściej szukają informacji na temat numerów telefonu do sprzedawcy. Firma jest jednym z największych polskich dystrybutorów prądu. Spółka w ostatnim czasie uruchomiła wiele usług. W tym wpisie przeczytasz, jakie działania można wykonać za pomocą infolinii Energa.
Czym jest eBOK? Jest to elektroniczna usługą jaką dla swoich klientów wprowadził Tauron Polska Energia. Zobacz co dzięki niej zyskują klienci?
Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta to internetowa platforma ułatwiająca klientom Energa kontakt, podgląd płatności oraz zarządzanie punktem poboru energii.
To jeden z największych w naszym kraju dystrybutorów energii elektrycznej. Wschodzi w skład Polskiej Grupy Energetycznej – największego w Polsce przedsiębiorstwa z branży elektroenergetycznej. PGE obsługuje ponad 5 milionów klientów.
To dystrybutor energii działający na terenie ponad 58 tys. kilometrów kwadratowych i obejmujący swoim zasięgiem aż sześć województw. Sprawdź, jakie obowiązki i zadania ma spółka mająca główną siedzibę w Poznaniu.
Koszty energii elektrycznej przyczyniają się do powiększenia kosztów produkcji rolnej, wysokość rachunku ma niebagatelne znaczenie dla rolnika. Im będzie on większy tym mniej pieniędzy pozostanie w gospodarstwie domowym. W gospodarstwie rolnym prąd potrzeby jest nie tylko do celów rolniczych takich jak zasilenie dojarki czy śrutownika, mniejsze gospodarstwa korzystają z taryfy G, która nie została jeszcze uwolniona.